Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionate alytiškiai iškovojo 5 medalius ir pagerino 3 Lietuvos rekordus!

Alytaus lankininkų klubas „Žaliasis lankas“ dalyvavo Baltijos šalių čempionate, vykusiame Latvijoje, Suntažiuose. Varžybose dalyvavo daugiau nei 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Individualiose varžybose aukščiausiai pakilti pavyko Ingai Timinskienei ir Ugniui Timinskui, kurie skriemulinių lankų grupėje iškovojo bronzos medalius.

Komandinėse varžybose I. Timinskienė iškovojo aukso medalį skriemulinių lankų moterų grupėje bei sidabro medalį mišrių porų varžybose. Emilis Tamulionis sidabro medalį pelnė olimpinių lankų vyrų komandinėse varžybose.

Net trys Lietuvos rekordai buvo pagerinti I. Timinskienės kartu su J. Antanaityte-Garškiene, G. Pupeikyte ir J. Grigaravičiumi. Visi rekordai pasiekti skriemulinių lankų komandinėse ir mišrių porų varžybose.

Sveikiname sportininkus su puikiais rezultatais ir rekordais, kurie garsina Alytaus vardą!

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą