LFF taurės finalai Alytuje – atkaklūs ir rezultatyvūs


Alytaus miestas rugsėjo 30 d. ruošiasi priimti „SHARP LFF taurės“ finalo rungtynes. Senas tradicijas puoselėjančio turnyro kulminacija po nepriklausomybės atgavimo čia vyks jau ketvirtą kartą.

Sekmadienio akistatoje ginklus surems čempionų titulą ginantis Kauno „Stumbras“ ir trofėjų po dviejų metų pertraukos susigrąžinti siekiantis Vilniaus „Žalgirio“ klubas. Rungtynių pradžia – 13 val, o bilietus į rungtynes platina Tiketa.lt.

Pirmasis taurės finalas Alytuje vyko 1997 metų gegužę. Tuomet Vilniaus „Žalgiris“ 1:0 nugalėjo Kauno „Inkarą“, o vienintelį rungtynių įvartį joms einant į pabaigą pelnė alytiškis, dabartinis Alytaus „Dainavos“ treneris Donatas Vencevičius. Jis sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Antrasis finalas 2002 metais suvedė to meto Lietuvos futbolo milžiną FBK „Kauną“ ir neseniai į aukščiausią divizioną iškopusią Marijampolės „Sūduvą“. Visi keturi rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pergalę 3:1, po Remigijaus Pociaus įmušto „hetriko“, iškovojo kauniečiai. Įdomu tai, kad visus įvarčius puolėjas pelnė galva.

2011 metais Alytuje vykęs finalas vainikavo įspūdingą turnyro sezoną, kai LFF taurės sezone varžėsi rekordinis komandų skaičius. Iš viso varžybose dalyvavo 71 ekipa.

Finalo dvikova tarp Panevėžio „Ekrano“ ir Gargždų „Bangos“ vyko atnaujintame Alytaus sporto ir rekreacijos centro stadione ir tribūnose buvo suskaičiuota 1500 žiūrovų, tarp kurių aistringai savo komandą palaikė vienos geriausių fanų grupuočių Lietuvoje – „tigrai“ ir „Pirmoji Armada“.

Armino Narbekovo treniruojama „Banga“ finale pirmavo po ankstyvų Irmano Zelmiko ir Karolio Urbaičio įvarčių. Vis dėlto panevėžiečiai sugebėjo atsitiesti – Ramūno Radavičiaus ir Egidijaus Varno įvarčiai leido jiems išplėšti pratęsimą, o jo metu žemaičius į nokdauną pasiuntė Dušano Matovičiaus ir Andriaus Veličkos tikslūs šūviai.

Tuo metu Lietuvos futbolo flagmanu buvusį „Ekraną“ treniravo Valdas Urbonas, kuris sekmadienio dvikovoje su „Stumbru“ sieks pakartoti šį pasiekimą.

Finalo rungtynių Alytuje statistika:

1997-05-14
Vilniaus „Žalgiris“ – Kauno „Inkaras“ 1:0 (0:0)
Teisėjas – Justinas Miliauskas (Alytus)
Įvartis: 76 min. D. Vencevičius (1:0).

2002-05-18
FBK „Kaunas“ – Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (0:0)
Teisėjas – Antanas Rubys (Telšiai)
Įvarčiai: 63 min. R. Pocius (1:0), 77 min. R. Pocius (2:0), 81 min. N. Devetinas (2:1), 90 min. R. Pocius (3:1).

2011-05-14
Panevėžio „Ekranas“ – Gargždų „Banga“ 4:2 (1:2)
Teisėjas – Saulius Atmanavičius (Klaipėda)
Įvarčiai: 11 min. I. Zelmikas (0:1), 12 min. K. Urbaitis (0:2), 30 min. R. Radavičius (1:2), 55 min. E. Varnas (2:2), 107 min. D. Matovič (3:2), 116 min. A. Velička (4:2).

LFF informacija

Komentarai

 • polkmsovbcv
  prieš 23 minučių
  LABA DIENA MANO LUTANIJAI

  LIUDYMAS APIE KAIP GAUJU 75 000 EUR PASKOLĄ NAMUI PIRKTI IŠ TIKROS IR TIKROS PASKOLŲ BENDROVĖS, KVIEČIAMOS „sky experience“ paskolų įmone. DĖMESIO ŠIANDIEN Esu LABAI LAIMINGAS IR DIEVE telaimina dangaus patirties paskolos valdytoją

  Mano vardas MARIJA. Aš esu iš Suomijos ir ieškau a
  tikra paskolų bendrovė per pastaruosius 5 mėnesius, pirkti namą
  Viskas, ką gavau, buvo aibė apgavysčių, privertusių jais pasitikėti, o galų gale jie paėmė mano pinigus nieko neduodami, mano viltis buvo prarasta, aš sutrikau ir nusivyliau, niekada nenorėjau nieko turėti. daryti su paskolų bendrovėmis internete, todėl nuėjau pasiskolinti pinigų iš a
  Drauge, aš papasakojau jai viską, kas atsitiko, ir ji pasakė, kad gali man padėti, kad ji žino paskolų bendrovę, kuri gali padėti man gauti bet kokią man reikalingą paskolą su labai maža 2% palūkanų norma, kad ji ką tik gavo paskolą. iš jų ji man nurodė, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau taip, kaip ji man pasakė, kreipiausi su jais adresu (contact@skyexperienceloan.com) arba
  (skyexperienceloan@gmail.com) apsilankykite jų SVETAINE
  https://skyexperienceloan.com/, niekada netikėjau, bet bandžiau ir mano didžiausiai nuostabai gavau paskolą per 24 valandas, negalėjau
  patikėk, aš vėl laimingas ir turtingas ir dėkoju Dievui, kad tokios paskolų bendrovės vis dar egzistuoja dėl šios sukčiavimo visose vietose, patariu visiems, kuriems reikia paskolos (contact@skyexperienceloan.com ) arba
  (skyexperienceloan@gmail.com) jie niekada jūsų nenuvils ir
  tavo gyvenimas pasikeis kaip ir mano.Greitai susisiekite el
  (contact@skyexperienceloan.com) arba (skyexperienceloan@gmail.com) šiandien ir gaukite iš jų paskolą, Dievas palaimina dangaus patirties paskolos valdytoją už tikrą paskolos pasiūlymą. Įsitikinkite, kad susisiekite su dangus patirties paskolos vadybininku dėl paskolos, nes aš sėkmingai gavau paskolą iš šios įmonės be
  stresas. INTERNETO SVETAINĖ
  https://skyexperienceloan.com

Parašykite komentarą