„Lietuvos plento taurė“ sugrįžta į Lazdijus

Trečiadienį su Lazdijų rajono savivaldybės mere susitiko Pro Cycling LT (VšĮ „Plento taurė“) atstovai. Susitikimo metu aptartas jau antrąjį kartą Lazdijuose vyksiantis „Lietuvos plento taurės“ varžybų etapas.

Rajono vadovei Pristatytas renginio formatas, galimos plento dviračių varžybų trasos, saugumo užtikrinimas varžybų metu. Numatyta, kad šiais metais varžybos vyks birželio 2 dieną.

Apibendrindama susitikimą, Lazdijų rajono savivaldybės merė A. Miškinienė išreiškė palaikymą: „pritariu ir džiaugiuosi, kad Lazdijuose jau antrus metus iš eilės vyks plento dviračių varžybų etapas. Tikiu, kad tai taps graži tradicija.“ – teigė rajono vadovė A. Miškinienė.

Lietuvos plento taurė“ yra organizuojama nuo 2011 metų ir šis sezonas jau – devintasis. Renginys yra skirtas tiek dviračių sporto profesionalams tiek miesto ar kalnų dviratį turintiems aktyvaus laisvalaikio entuziastams.

Šiose lenktynėse daugiau kaip 350 dalyvių yra skirstomi į tris grupes pagal pajėgumą. A grupėje dalyvauja tik stipriausios Lietuvos komandos, B grupėje visi dviračių sporto mėgėjai, C grupė yra skirta visiems norintiems susipažinti su dviračių sportu ir gerai praleisti laiką.

Septintojo etapo starto miestelis įsikurs Lazdijuose, iš kur Lazdijų rajono keliais drieksis 30,2 km lenktynių ratas. C grupės dalyviai turės įveikti vieną ratą B grupės du ratus ir A grupės dalyviai tris ratus.

Pagrindinių lenktynių dalyviai kaip ir prestižinėse dviratininkų lenktynėse „Tour de France“ varžosi dėl geidžiamiausio prizo dviračių sporte – lyderio marškinėlių. Tokių „Lietuvos plento taurėje“ yra penki. Geltoni – bendrosios įskaitos lyderio marškinėliai, žali – sprinterio, raudoni – aktyviausio dviratininko, balti – jaunojo dviratininko, mėlyni – veteranų grupės virš 40 metų lyderio marškinėliai.

B grupės dalyviai savo amžiaus grupėse varžysis dėl 13-kos podiumų, o visiems C grupės dalyviams bus vedamą bendroji įskaita ir įteikiami atminimo medaliai.

Daugiau informacijos ir registraciją į „Lietuvos plento taurės“ Lazdijų etapą www.plentotaure.lt

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą