Nuotraukos autorius: Agneta Mikelionytė

Po pertraukos tritaškiais prapliupusi „Juventus“ įveikė „Sintek–Dzūkiją“

Šeštadienio vakarą Alytaus  „Sintek-Dzūkija“ svečiavosi Utenoje, kur prieš „Juventus“ komandą sužaidė paskutiniąsias pirmojo rato rungtynės.  Po pertraukos tritaškiais prapliupę šeimininkai  įveikė „Sintek–Dzūkiją“.

Susitikimą blankiai pradėję alytiškiai aikštelėje nepasimetė ir bėgant pirmajam kėliniui į pabaigą perėmė rungtynių kontrolę ir išsiveržė į priekį – 24:26.

Antrajame ketvirtyje dzūkai buvo įgiję 7 taškų pranašumą, tačiau iki ilgosios pertraukos ją beveik išvaistė – 43:46.

Trečiajame kėlinyje „Juventus“ suaktyvino gynybą, o puolime itin padėjo tritaškiai – pirmoje pusėje uteniškiai pataikė vos vieną tritaškį, o po pertraukos įskraidino septynis.

Utenos ekipa išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir paliko svečius iš Dzūkijos turnyrinės lentelės dugne -88:75.

„Juventus“ komandoje išsiskyrė  Žygimantas Skučas pelnęs 21 bei 19 surinkęs Gytis Radzevičius.

„Sintek–Dzūkijos“ ekipoje rezultatyvumu pasižymėjo  Adrianas Bowie įmetęs 18 bei  Mindaugas Sušinskas pelnęs 17 taškų.

Šį trečiadienį šios dvi ekipos į mūšį stos dar kartą. Tiesa, šį kartą akistata vyks Alytuje 18:30 valandą.