Nuotraukos autorius: Rugilė Cibulskaitė

Antrus metus iš eilės Alytaus krepšinio lygos čempionais tapo Simno „Randers"

Sekmadienį finišavo Alytaus krepšinio lygos čempionatas, kur 11-a krepšinio mėgėjų komandų išsiaiškino, kas stipriausias Dzūkijos sostinėje.

Po šeštadienį įvykusių pusfinalių paaiškėjo, kad dėl trečiosios vietos susikaus Tūzai ir KASP 1R.

Nuo pat susitikimo pradžios stabilesnį žaidimą demonstravę kariškiai į ilgąją pertrauką išsinešė 9 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Antano Sakavicko ir Radvydo Sebeckos vedini kaspiečiai įgijo 15 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį.

Kai jau atrodė, kad mažojo finalo nugalėtojas aiškus, tuomet aikštelėje užvirė tikra drama. Likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes kariškiai dar solidžiai buvo priekyje, tačiau Tūzų žaidėjai pataikė kelis svarbius tolimus metimus, porą kartų apsigynė ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kuomet pražangų taktikos ėmėsi kariškiai. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai bronzos medalius rezultatu 89:91 iškovojo BC Tūzų komanda.

Didžiajame finale dėl trofėjaus susirungė Ekstra ir praėjusių metų čempionai Simno „Randers".

Kietą ir fizišką žaidimą žaidę Randersai per pirmąją rungtynių dalį susikrovė  8 taškų persvarą.

Antroje rungtynių dalyje gausiai susirinkusių sirgalių palaikoma Ekstra skirtumą buvo sumažinusi per vieną metimą, tačiau ir toliau savąjį žaidimą žaidę „Randersai" susigrąžino saugų pranašumą. Ištiksėjus rungtynių laikui rezultatu 72:62 aukso medaliais ir taurę antrus metus iš eilės džiaugėsi Simno „Randers".