„Eglės sanatorija“: kodėl verta rinktis ją?

Nuolatinis tempas, stresas, nuovargis darbe ar namuose, irzlumas ir nusilpusi imuninė sistema – tai ryškūs pavojaus signalai mūsų sveikatai. Juos pajutę turėtume sustoti, susimąstyti ir skirti laiko atokvėpiui. Dažnai net sudėtingiausias problemas gali išspręsti visavertis poilsis, todėl svarbu suprasti, kad organizmą stiprinančios procedūros ir laikas sau taip pat privalo būti įrašyti mūsų dienotvarkėje. Būtent tada į pagalbą ateina „Eglės sanatorija“, kuri siūlo platų paslaugų asortimentą tiek gydymui, tiek poilsiui.

Pritaikyta kiekvienam

Visgi ne paslaptis, kad poilsį, jo pobūdį ir kokybę visi suprantame skirtingai. Sveikatinimo, poilsio paslaugų bei vietos pasirinkimas žmogui gali tapti didžiausiu iššūkiu. Kartais net vienos šeimos narių pomėgiai bei reikalavimui poilsiui kardinaliai skiriasi. Todėl, „Eglės sanatorija“ surado sprendimą, kaip patenkinti skirtingus žmonių poreikius bei suderinti ne tik vienos šeimos, bet visų klientų individualius norus.

„Eglės sanatorijos“ klientai kviečiami komfortiškai, apsisiautę chalatais ir neišeidami į lauką, pasiekti sanatorijos gydyklą, pagrindinę mineralinio vandens biuvetę. Tačiau visų svarbiausia, kad čia kiekvienas klientas gali pasirinkti sau tinkamą komforto lygį: Economy, Standard arba Comfort.

Economy lygis

Economy komforto lygis patiks tiems klientams, kurie įpratę matyti klasikinę „Eglės sanatoriją“ ir dievina pasivaikščiojimus lauke, kvėpuojant tyru Druskininkų oru. Pasirinkę Economy lygio apgyvendinimą sanatorijos svečiai didžiąją dalį procedūrų, valgyklą ir mineralinio vandens biuvetę pasieks lauko takais.

Standard lygis

Standard komforto lygis patiks svečiams, kurie nenori baimintis dėl blogo oro. Pasirinkę Standard komforto lygį didžiąją dalį procedūrų bei kitas sanatorijos teikiamas paslaugas „Eglės sanatorijos“ gyventojai galės pasiekti neišėję į lauką – stikline galerija. Šis komforto lygis yra tikras aukso vidurys – optimalus variantas klientui, kuris mėgsta patogumo, komforto ir paprastumo santykį.

Comfort lygis

Comfort komforto lygis patiks tiems, kurie nori išskirtinių apgyvendinimo sąlygų ir dievina aukščiausią komforto lygį. Pasirinkę jį klientai po vienu stogu ras viską – gydyklą, valgyklą, galės lankytis sanatorijoje rengiamuose koncertuose ir kitas pramogas. Šis, aukščiausias, komforto lygis užtikrins ir aukščiausio lygio poilsį gražiausiuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose.

Aplinka, kuri atitinka lūkesčius ir norus

Kokybiškai atgauti jėgas ir pailsėti – komfortas itin svarbus. Visgi kiekvienas geriausiai jaučiasi jam priimtiniausioje aplinkoje. Aplinka, kuri atitinka lūkesčius ir norus, – žmogų priartina prie pilnatvės ir atsipalaidavimo jausmo. Siekdama prisitaikyti prie kiekvieno svečio noro ir gerindama komforto sąlygas „Eglės sanatorija“ užtikrina, kad pasirinkęs bet kurį komforto lygį klientas gaus vienodas, aukščiausios kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugas. Belieka tik išsirinkti savo komforto lygį.

 

„Gera dovana“ informacija

 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą