Alytaus rajono gydytojai jau tikrina sveikatą ir profilaktiškai

Visi darbuotojai ir vairuotojai privalo periodiškai tikrintis sveikatą. Dėl koronaviruso (COVID-19) infekcijos pandemijos profilaktinis sveikatos tikrinimas poliklinikose nebuvo vykdomas. Sušvelnėjus karantino režimui, jį vėl vykdo Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) ir jo ambulatorijos.
Kaip sakė direktorė Giedrė Ilgūnaitė, profilaktiniai sveikatos patikrinimai atnaujinti ir dėl medicininių pažymų gali kreiptis tiek dirbantieji, tiek ir vairuotojai.
Žmonės, kuriems reikia profilaktinio sveikatos patikrinimo, turi registruotis iš anksto pas šeimos gydytoją. Priėmimas vykdomas griežtai laikantis infekcijos kontrolės taisyklių. „Bus nurodytas tikslus vizito laikas, atvykti reikia ne anksčiau penkių minučių iki jo, būtina dėvėti apsauginę veido kaukę, pageidautina, kad būtų mūvimos vienkartinės pirštinės, privaloma turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Be išankstinės registracijos atvykę pacientai į įstaigą nebus įleidžiami“ , – sakė G. Ilgūnaitė.
Profilaktiškai sveikatą tikrintis privalo ne tik kenksmingose ir pavojingose sąlygose, tačiau ir įvairiose paslaugų teikimo srityse dirbantys asmenys, taip pat būsimi vairuotojai ir periodiškai stažą turintys vairuotojai.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą