Mokyklos vadovo konkursą laimėjo Auksė Sapežinskienė

Konkursą į Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos direktoriaus pareigas laimėjo Auksė Sapežinskienė, laikinai ėjusi šias pareigas nuo 2019 metų rugsėjo mėnesio.

A. Sapežinskienė yra baigusi Kauno technologijos universitetą, kuriame įgijo Chemijos inžinieriaus mokslo bakalauro laipsnį, taip pat Vytauto Didžiojo universitete – mokytojo profesinės kvalifikacijos II laipsnio magistrą, Vilniaus universitete – vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį. Yra sukaupusi nemažą ES projektų įgyvendinimo bei ekspertinio darbo patirtį.

A. Sapežinskienė į Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos direktoriaus pareigas bus paskirta teisės aktų nustatyta tvarka, atlikus privalomus patikrinimus.

Alytaus rajono meno ir sporto mokykla įkurta 1978 metais. Mokykloje veikia muzikos, dailės ir sporto skyriai, taip pat vokalo ir dizaino studija. Muzikos skyriuje galima išmokti groti fortepijonu, smuiku, akordeonu, trimitu, gitara, kanklėmis  ir mokytis dainavimo,  o Sporto skyriuje vykdomi  dziudo, lengvosios atletikos, krepšinio ir futbolo sporto šakų užsiėmimai. Šiais mokslo metais mokosi 272 mokiniai.

Mokykla veikia Daugų mieste, o Pivašiūnuose, Miroslave, Krokialaukyje, Simne, Butrimonyse ir Punioje veikia šios mokyklos skyriai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą