Šv. Benedikto gimnazijoje įrengtas naujas sporto aikštynas

Po metus trukusios rekonstrukcijos gegužės 25 dieną baigtas įrengti naujas sporto aikštynas Šv. Benedikto gimnazijoje. Jo atidarymo šventės metu bumbsėjo kamuoliai, skambėjo sveikinimo kalbos, o gimnazijos moksleiviai žiūrovus pradžiugino bendru šokiu. 

„Prieš dvejus metus rugsėjo pirmąją buvome susirinkę šiame stadione ir tada mačiau asfaltą, kuris tikrai nepritaikytas sportuoti. O džiugiausia tai, kad kai mokykla užsidarys, sportuoti galės ateiti bendruomenė. Ne kiekvienas gali tapti  profesionaliu sportininku, bet sportuoti gali visi. Tapkite čempionais sau“, – kalbėjo miesto meras Nerijus Cesiulis. 

Kartu su juo mokyklos bendruomenę tokia proga sveikino ir kamuolius įteikė miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas ir jo pavaduotojas Adomas Andrušaitis. 

Rekonstrukcijos metu modernizuotas 2933 kv. m sporto aikštynas. Jame įrengtas bėgimo takas, šuolio į tolį sektorius, futbolo aikštelė, aptverta krepšinio ir teniso aikštės, pastatytos dengtos tribūnos, sumontuoti lauko treniruokliai, atlikti kiti darbai. 

Bendra projekto vertė – 386 tūkst. eurų, iš kurių 62 tūkst. skyrė miesto savivaldybė. Kitos išlaidos padengtos Sporto rėmimo fondo lėšomis. 

„Noriu padėkoti Alytaus miesto savivaldybės tarybai ir merui, kurie palaimino ir finansavo šią svajonę. Noriu palinkėti būti sveikiems ir pasiekti daug gražių pergalių“, – dėkojo gimnazijos direktorė Loreta Šernienė.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

 • polkm
  prieš 58 minučių
  Liudijimas apie tai, kaip gavau paskolą iš dangaus patirties paskola

  geros dienos, ketinantis pareiškėjas, finansams, Mano vardas yra ALEX Marie. Aš esu Lietuvos pilietis, išvykstantis iš Jungtinės Valstijos, aš esu nekilnojamojo turto vystytojas iš Ajovos, Jungtinės Amerikos Valstijos, labai rekomenduočiau gauti paskolą, jei esate galvodamas apie bet kokius finansinius sprendimus arba pasiskolinti pinigų. Jie visada privertė mane jaustis taip, lyg būčiau vienintelis jų klientas, o atsakymų pateikimo laikas buvo neįtikėtinai geras. Noriu padėkoti jiems už puikų klientų aptarnavimą ir už gautas projekto paskolos lėšas 5 550 000,00 €.

  Jei jums reikia paskolos verslo, asmeninių, projektų, investicijų ir skolų konsolidavimo paskoloms, susisiekite su jais toliau nurodytu el. pašto adresu ir būtinai praneškite, kad aš jus nukreipiau.

  Susisiekite su jais šiandien.
  Paštas: contact@skyexperienceloan.com
  apsilankykite jų svetainėje: https://skyexperienceloan.com

Parašykite komentarą