Laimėtas vaikų vasaros stovyklų finansavimo konkursas

Jau birželio pabaigoje prasidėsiančiose trisdešimt trijose vasaros stovyklose kartu atostogaus lietuvių ir ukrainiečių vaikai. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skelbtam konkursui buvo pateiktos 85 švietimo paslaugų teikėjų paraiškos. Galutiniame etape atrinkti 33 švietimo paslaugų teikėjai, kurie organizuos vasaros stovyklas, skirtas mokinių socialinėms emocinėms ir pilietinėms kompetencijoms ugdyti.

Tarp konkurso nugalėtojų ir Alytaus rajono meno ir sporto mokykla. Konkursui paraišką pateikė – Auksė Sapežinskienė, Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktorė. Stovyklos koordinatorė – Laima Zalanskienė, mokytoja metodininkė. Grupės vadovai ir ugdomąsias veiklas vykdys – Gintautas Pikūnas, muzikos mokytojas ir Rolandas Lukoševičius vyresnysis dziudo mokytojas.

Įgyvendinant stovyklos ,,Draugystės tiltai“ tikslus ir uždavinius, savanoriaujantys profesionalūs savo srities specialistai teiks visapusišką pagalbą ugdant socialines - emocines kompetencijas, fizinio aktyvumo, pilietiškumo bei kūrybiškumo ugdymui, veikloms, skirtoms tarpkultūriniam Lietuvos Respublikos ir Ukrainos pažinimui. Savanoriaujantys asmenys, atvykę į Lietuvos Respubliką iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje teiks bendrystės paslaugas pilietiškumo ugdymui ir veikloms, skirtoms tarpkultūriniam Lietuvos Respublikos ir Ukrainos pažinimui.

Taip pat stovyklose vaikai susipažins su ukrainiečių ir lietuvių kultūra, istorija, jiems bus pasiūlyti STEAM eksperimentai, įvairūs žaidimai, meninė, sportinė veikla.

Alytaus rajone, Nemunaityje, Alytaus r. meno ir sporto mokyklos stovykloje „Draugystės tiltai“ 7–12 metų vaikai lankysis Alytaus kolegijoje įsikūrusiame STEAM centre, susipažins su naujausiais išradimais, išbandys šio centro galimybes. Stovykloje didelis dėmesys bus skiriamas socialinėms emocinėms kompetencijoms, iniciatyvumui ugdyti, vaikai eksperimentuos edukacinėse kūrybinėse dirbtuvėse.

Stovykla Nemunaityje vyks 2022 m. birželio 29 – liepos 6 dienomis.

 

Alytaus rajono savivaldybės ir Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą