Asociacija MIRABILIA kviečia į 10 paskaitų-diskusijų „Auginu vaiką su negalia“ ciklą

Kviečiame tėvus, auginančius neįgalius vaikus, į 10 nemokamų paskaitų-diskusijų „Auginu vaiką su negalia" ciklą su psichologe Aldona Ciūnyte.
Tėvai, auginantys vaiką su negalia, susiduria su daugybe problemų: nuolatinis stresas, įtampa ir nerimas dėl ateities, dažnai lydintis kaltės jausmas ir aplinkinių reakcijos. Kaip spręsti iškylančius kasdienius rūpesčius, kaip skatinti vaiko savarankiškumą, kaip rasti laiko sau, kitiems šeimoms nariams ir savo poreikiams, kaip išgyventi krizę šeimoje? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų ieškosime atsakymų kartu su psichologe.
Pirmas susitikimas „Dažniausiai patiriami psichologiniai sunkumai auginant neįgalų vaiką" vyks spalio 19 d. 18–19.30 val. Alytaus miesto bendruomenės centre (Jaunimo g. 3)

Dalyvių skaičius ribotas (iki 10 asmenų), todėl prašome registruotis el. paštu mirabilia.info@gmail.com. Būtina nurodyti vardą, pavardę, amžių.
Paskaitos-diskusijos su psichologe yra projekto „Psichologinio klimato gerinimas šeimose, auginančiose neįgaliuosius" viena iš veiklos rūšių, kurią finansuoja Alytaus miesto savivaldybė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Maloniai Jūsų lauksime!


Organizatorių informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą