Psichologinės priežastys gali trukdyti jaunimui rasti darbą

Jaunuoliai, dalyvaujantys arba dalyvavę ESF ir JUI projekto „Atrask save“ veiklose, turi galimybę, pagal poreikį, naudotis psichologo paslaugomis. Psichologas veda užsiėmimus grupėms, taip pat teikia individualias konsultacijas.

Grupinių užsiėmimų metu nagrinėjamos emocinio intelekto, konfliktų sprendimo, tarpasmeninių santykių, priklausomybių temos. Priklausomybių tema ypač aktuali jaunuoliams ir jų artimiesiems, tad dažnai ji persikelia ir į individualių konsultacijų turinį. Pastaruoju metu daugėja elgesio priklausomybių. Šios temos nėra garsiai aptarinėjamos jaunuolį supančioje aplinkoje – dažnai tai laikoma gėdinga, smerktina, o taip pat sukelia finansinių bei emocinių sunkumų. Jaunuolis atsiduria nežinioje: kur kreiptis patarimo, kam galima paatvirauti, kur kreiptis dėl kvalifikuotos nemokamos pagalbos.

Su psichologu jaunuoliai turi galimybę aptarti juos neraminančias temas, sunkius jausmus, mokytis juos valdyti, kartu ieškoti pagalbos ir taip didinti įsidarbinimo galimybes. Psichologo konsultacijų metu laikomasi konfidencialumo, konsultacijos yra nemokamos.

-Plačiau apie ESF ir JUI projekto „Atrask save“ veiklas http://www.ldb.lt/TDB/Alytus/ESParama/ESF%20projektai/UserDispForm.aspx?ID=31;

-Dėl psichologo konsultacijų darbo biržoje registruotam jaunimui prašome kreiptis tel. (8 315) 55 553 arba adresu: Alytaus teritorinė darbo birža, 2 aukštas, 204 kab., Vilniaus g. 21, Alytus.

Alytaus teritorinės darbo biržos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą