Seirijų TAU pradėjo naujuosius mokslo metus


Penktadienio vakarą į Seirijų kultūros namų salę Trečiojo amžiaus universiteto studentai rinkosi džiugiai pradėti naujuosius mokslo metus. Šventėje taip pat dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lazdijų rajono savivaldybės bibliotekos direktorė Renata Rudienė, Seirijų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijos klebonas Sigitas Bitkauskas, Alytaus Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Janina Ingelevičienė.
Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis pasveikino studentus su naujaisiais mokslo metais. Pasidžiaugė, kad Seirijuose yra gausus būrys žmonių, kurie kasdien nori pasisemti naujų žinių. „Mūsų pasaulis nuolat keičiasi, pildosi naujomis technologijomis ir informacija. Tegul ji padeda jums tobulėti“ – sakė Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis. Rajono vadovas išpildė svajonę - TAU studentams ir Seirijų bibliotekai padovanojo projektorių ir ekraną.
Lazdijų rajono savivaldybės bibliotekos direktorė Renata Rudienė pasidžiaugė Seirijų bibliotekos darbuotojos Agnės Bražinskienės darbu. Ji ne tik dirba, bet ir aktyviai užsiima Trečiojo amžiaus universiteto veikla. Rūpinasi, paskaitomis, išvykomis, kad studentams būtų įdomu ir laikas, kurį praleidžia universiteto veikoje, būtų prasmingas. Lazdijų rajono savivaldybės bibliotekos direktorė R. Rudienė TAU studentams palinkėjo imlumo, smalsumo, žingeidumo, bei visas įgytas žinias panaudoti gyvenime.
Seirijų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijos klebonas S. Bitkauskas pasidžiaugė, kad seirijiečiai buriasi ir nepaisant bėgančių metų visuomet nori tobulėti. Jis teigė, kad žinios visuomet yra svarbios ir reikalingos. Jis palinkėjo puikių ir naudingų mokslo metų.
Alytaus Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Janina Ingelevičienė pasidžiaugė Seirijų Trečiojo amžiaus universiteto aktyvumu. Padėkojo Lazdijų rajono savivaldybės merui ir savivaldybės bibliotekos direktorei už pagalbą ir paramą. „Džiugu, jog rajono vadovams svarbu, kad žmonės būtų išsilavinę ir plėstų savo akiratį bendravimu bei žiniomis“ – sakė J. Ingelevičienė.
Šventiniame mokslo metų atidaryme dalyvavo Alytaus moterų ansamblis „Lyra“ (vad. Egidija Pocienė). Po koncerto visi buvo pakviesti aptarti šių mokslo metų planų ir pabendrauti prie kavos puodelio.


Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą