Muzikos mokyklos renginys „Muzikuoju su klasės draugu“ – bendra miesto mokinių ir mokytojų sėkmė

Balandžio 15 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko bendramokyklinis festivalis-koncertas „Muzikuoju su klasės draugu". Šiame koncerte grojo Alytaus muzikos mokyklos mokiniai, besimokantys toje pačioje bendrojo ugdymo mokykloje, vienoje klasėje.

Buvo neįprasta, tačiau labai malonu scenoje matyti įvairiomis mokyklinėmis uniformomis pasipuošusius atlikėjus, reprezentuojančius savo mokyklą. O kiek džiaugsmo suteikė mažiesiems atlikėjams jų klasių auklėtojos, dalykų mokytojai, kurie atėjo pasiklausyti, kaip groja jų ugdytiniai! Aplodismentus lydėjo atėjusių mokytojų įteikiamos gėlės ir saldžios dovanėlės.

Klausytojai išgirdo įvairių instrumentų ansamblius iš Senamiesčio ir „Sakalėlio" pradinių, Šaltinių ir Dzūkijos pagrindinių mokyklų, „Volungės" ir Dainavos progimnazijų bei Šv. Benedikto gimnazijos.

Mokinius koncertui parengė mokytojai – Violeta Baronienė, Ingrida Krikščiūnienė, Ilona Vasiliauskienė, Jolana Gumauskienė, Jūratė Dambrauskienė, Regina Botyrienė, Lina Abromavičienė, Daiva Martikonytė, Sonata Bazevičienė, Rimantas Jočys, Edita Radvilavičienė, Violeta Prakapavičienė, Aneta Miliauskaitė, Genovaitė Baniukevičienė, Vita Naujikienė. Koncertą vedė klasiokai Simas Savukynas ir Deimantė Goceikytė.

Džiugu, kad festivalis vyksta jau trečią kartą ir tapo populiariu Muzikos mokyklos renginiu. Mokiniai noriai jame dalyvauja, nekantriai laukia atvykstant į koncertą savo klasės auklėtojų ir bendraklasių.

Alytaus muzikos mokyklos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą