Nuotraukos autorius: delfi.lt

Seminaras gyventojams Alytuje


Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa ilgalaikis procesas, todėl gyventojams, gyvenantiems renovuotinuose daugiabučiuose namuose dažnai iškyla klausimų: kokia viso to nauda? ar būtina imti paskolą? kas mokės paskolą pardavus butą? mes norime renovuoti, o kaimynas nesutinka? kodėl po renovacijos mokame daugiau? ar savarankiškai įstiklintus balkonus reikės išgriauti? kodėl būtina šiltinti vidinę balkono sieną... ir daug kitų...
Norime pakviesti visus neabejingus renovacijos procesui į diskusiją, kurią ves su renovacija tiesiogiai dirbantys energetikos, inžinerijos, ekonomikos ir teisės specialistai. Seminaras aktualus renovuotinų daugiabučių gyventojams.
Seminaro vieta: Seirijų g. 2, Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka
Seminaro laikas: 2019 m. birželio 12 d. 9.30 val.
Mokymus ves specialistai:
Edvinas Bindokas, ekonomistas, finansų ir ekonominių procesų valdymo vadovas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.
Rolandas Klimavičius, Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo, teisės aktų rengimo ir atstovavimo teismuose srityse.
Algimantas Šiaučiūnas, inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, techninės priežiūros vadovas daugiabučių namų modernizavime.
Į SEMINARĄ KVIEČIAME BESIDOMINČIUS RENOVACIJA:
• Renovuotinų daugiabučių namų gyventojus (statybos leidimas išduotas iki 1993 m.)
• Daugiabučių namų bendrijų atstovus / pirmininkus
• Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdytojus, administratorius
• Už daugiabučių namų renovaciją atsakingus savivaldybių darbuotojus
SEMINARO TURINYS
Renovacija energetiniu požiūriu
Energijos vartojimo pastatuose vertinimo metodai, pastatų energinio naudingumo sertifikatai, energetinis auditas, mokėjimas už šildymą, faktinis energijos vartojimas; metodų privalumai ir trūkumai; privalomi ir neprivalomi metodai; renovuotų pastatų geroji praktika, kiti aktualūs klausimai.
Renovacija ekonominiu požiūriu
Dalyvavimo Daugiabučių atnaujinimo programoje sąlygos, būdai, namo atnaujinimo proceso žingsniai, investicijų planas, investicijų skirstymas į bendrąsias ir individualiąsias, valstybės paramos sąlygos, bankų kreditavimo ir kiti aktualūs klausimai.
Renovacija teisiniu požiūriu
Sprendimų priėmimas ir jo būdai, balsavimo tvarka, susirinkimo tvarka, jungtinė veikla, bendrosios dalinės nuosavybės administravimas, administratoriaus funkcijos; sprendimų įgyvendinimas ir kiti aktualūs klausimai.
Renginys nemokamas. Būtina išankstinė registracija ČIA
Išsamesnė informacija tel. 8 605 21833; info@propartners.lt arba 370 5 233 2198; v.celkiene@betalt.lt

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą