Konstitucijos egzaminas vyks savivaldybėje ir seniūnijose


Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju – Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir informaciniais partneriais – DELFI bei LRT kviečia visus šalies gyventojus pasitikrinti Konstitucijos žinias.
Egzamine kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.
Egzamino dieną jį galima bus laikyti Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (III a. Pulko g. 21, Alytus) ir administracinių pastatų, kuriose yra seniūnijų buveinės, patalpose.
Egzaminas vyks dviem etapais:
I-as etapas vyks 2019 m. spalio 3 d., 12.00 val. Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (III a. Pulko g. 21, Alytus) ir administracinių pastatų, kuriose yra seniūnijų buveinės, patalpose.
Į antrą etapą pateks geriausiai pirmame etape pasirodę dalyviai. Jie bus individualiai informuoti apie antro egzamino etapo laiką ir vietą.
Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija numatoma spalio 25 d. 13 val. Prezidentūroje.
Su egzamino taisyklėmis galite susipažinti čia: http://konstitucijosegzaminas.lt/
Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą