Renginiai verslo atstovams, norintiems tapti tiekėjais

Siekdama skatinti konkurenciją ir ūkio subjektų dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – VPT) kviečia verslo atstovus, kurie dar nedalyvavę viešuosiuose pirkimuose, bet nori pradėti tai daryti, į renginius įvairiuose Lietuvos miestuose. Renginių metu VPT ir VšĮ CPO LT specialistų komanda pristatys, kaip viešieji pirkimai gali tapti naujomis galimybėmis verslui; padės suprasti, kaip veikia viešųjų pirkimų sistema, suteiks visą reikalingą informaciją bei žinių, kaip tapti tiekėjais, kur ieškoti pirkimų skelbimų, į ką atkreipti dėmesį juose dalyvaujant.

Renginiai vyks Telšiuose, Rokiškyje, Kėdainiuose ir Alytuje, kur gyvai savivaldybėse kviečiami į susitikimus ne tik šių miestų ir rajonų įmonių atstovai, bet ir verslininkai iš gretimų regionų.

VPT tikisi, jog gyvas bendravimas, paprastai ir aiškiai pateikta informacija padės sėkmingai startuoti viešuosiuose pirkimuose ir verslui praplėsti rinką.

SVARBU!

  • Vietų skaičius yra ribotas, tad renginyje galės dalyvauti pirmieji užpildę ir pateikę registracijos formą bei gavę patvirtinimą elektroniniu laišku, registracijos formoje nurodytu elektroniniu paštu. Renginio dienotvarkės ir registracijos anketos:

      2023 m. spalio 25 d. Telšiai, spausti ČIA  Registracija Telšiuose baigta.

      2023 m. lapkričio 8 d. Rokiškis, spausti ČIA 

      2023 m. lapkričio 15 d. Kėdainiai, spausti ČIA Registracija Kėdainiuose baigta.

      2023 m. lapkričio 29 d. Alytus, spausti ČIA 

  • Dėl ribotų vietų skaičiaus rekomenduojame registruotis vienam to paties ūkio subjekto atstovui.
  • Renginio metu VPT specialistai galės pagelbėti dėl registracijos CVP IS, tad rekomenduojame dalyvaujantiems turėsi nešiojamuosius kompiuterius.
  • Mokymuose dalyvauti galės tik užsiregistravę asmenys. Šis renginys skirtas tik tiekėjams, todėl pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti pirkimo vykdytojų registracijas (taip pat ir tuo atveju, jeigu pirkimo vykdytojas tuo pačiu yra ar gali būti tiekėju).
  • Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis telefonu +3706 5913 688 ar el. paštu: Deimante.Kaminskaite-Daniloviene@vpt.lt

Informuojame, kad šis projektas tęstinis, tad ir kitais metais planuojami organizuoti tokio tipo renginiai kituose Lietuvos regionuose.

Viešųjų pirkimų tarnybos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą