Lietuva ir Lenkija: ko dar nežinome?

Nacionalinis dienraštis „Lietuvos žinios“, Lenkijos prekybos ir investicijų rėmimo skyrius bei Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai spalio 25 d. surengė verslo forumą „Lietuva ir Lenkija: ko dar nežinome?“

Lenkija išlieka viena įdomiausių ir patraukliausių rinkų Lietuvos verslui, o Lenkijos bendrovės domisi ne tik infrastruktūros ir finansinių paslaugų projektais Lietuvoje. Vis daugiau sėkmingų bendradarbiavimo pavyzdžių pateikia draugaujantys regionai. Ko reikia, kad ir toliau stiprėtų naudingi tarpusavio santykiai? Apie tai forume diskutavo politikai, verslininkai, visuomenės veikėjai.

Konferencijoje dalyvavo: Jaroslavas Neverovičius (Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai), Urszula Doroszewska (Lenkijos ambasadorė), Jerzy Karasiuk (Lenkijos Respublikos ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus atstovas), Vadimas Ivanovas („Versli Lietuva“ vyr. analitikas), Virginijus Sinkevičius (Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas), Wiesław Wierzchoś (Lietuvos garbės konsulas Ščecine), Robert Proczko (S.A. „Warbud“ valdybos narys eksporto plėtrai), Tomas Pačėsas (buvęs profesionalus krepšininkas, treneris, LT-PL bendradarbiavimo forumo valdybos narys, verslininkas), Donata Ašmankevičienė (Šalčininkų rajono Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja); Diana Vilytė (Viešųjų pirkimų tarnybos direktorė).

Lietuvos žinios inf.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą