Palmiros horoskopas penktadieniui, gegužės 28 d.

Penktadienio nuotaikos romantiškos, tačiau pakaks vidinės motyvacijos bei disciplinos darbais užsiimti. Tiesa, darbų labai neplanuokite – elkitės atsižvelgdami į savo pojūčius, pasiduodami vidiniam impulsui. Tai kūrybinio įkvėpimo metas, labiau naudingas, kai imamasi kažko su entuziazmu, su meile – nereikėtų savęs prievartauti daryti tai, kas gadina nuotaiką. Neverta ir persidirbti, jei to iš jūsų reikalaujama, o ne patys norite.

Svarbu pasijusti laisvais ir, beje, kitų nevaržyti. Beje, dažniau darykite pertraukas atsipalaidavimui – raskite laiko pažiūrėti į tolį, užlipti į aukštesnę vietą (nebūtinai kalvą, tiks ir viršutinis namo aukštas). Šią dieną labiausia įvertins dirbantys kūrybinį darbą.

Patartina vengti mažai pažįstamų asmenų, neužmegzti atsitiktinių pažinčių, kritiškiau vertinti išgirstą informaciją apie pinigus, apie mylimą asmenį, ją tikrinti, na ir bet kokioje situacijoje vengti aklo pasitikėjimo.

Diena tinkama saikingam šventimui, pramogavimui.

Iš ketvirtadienio į penktadienį sapnai pranašiški. Ugnis, žaibai – esminės permainos gyvenime; žvaigždės, dangus, savaiminis skraidymas danguje – išaukštinimas, apsaugos įgijimas, svajonių išsipildymas. Šventieji, jų paveikslai – išbandymai; gyvūnai – melas, apkalbos; mėsa – nesėkmė, liga; kirpti plaukus – nuostoliai, jei plaukai slenka – jėgų netekimas, pavojus jūsų ar artimo žmogaus gyvybei; koridoriai, raktai, spynos – ligoninė arba kalėjimas.

Blogas ženklas: ryte pieną išlieti, be aiškios priežasties šalti, išvysti juodus dūmus, juolab juos įkvėpti.

Geras ženklas: kaisti, raudonuoti, jei vėjas atvertų langus, duris namuose (turtas, kraustymasis į geresnę vietą).

Žvilgsnis į priekį: itin svarbus bei reikšmingas šeštadienis – pačius svarbiausius reikalus be susitikimus, o taip pat įvairias šventes planuokite tai dienai, sekmadienį skirkite saviems – bendravimas su svetimais nerekomenduojamas; šeštadienį palankūs pilkšvi, žalsvi, žydroki atspalviai, vengtinos ryškios spalvos, itin – raudona; sekmadienį palankūs ryškūs tonai, vengtinos tamsios, niūrios spalvos, ypač mėlyna, juoda; pirmadienį palankios neryškios spalvos, melsva, sidabrinė, vengtina geltona, oranžinė.

Avinas (03 21–04 20). Penktadienį nepersistenkite siekdami tobulumo: juk kas per daug, tas nesveika? Kita vertus, likite atidūs veikloje – šios dienos klaidos pakenks karjerai. Intrigantai, pavyduoliai gali pasinaudoti jūsų ambicingumu – venkite ginčų, nepasiduokite provokacijoms.

Jautis (04 21–05 20). Penktadienis labiau sėkmingas, tad pavyks kai ką pakreipti savo naudai. Vis dėlto svarbių sprendimų nepriiminėkite – būsite linkę klysti, ypač vertindami savo finansines perspektyvas, galimybes meilėje ar kitų elgesį. Venkite patarinėti, mokyti, ir neprašomi nesikiškite į niekieno problemas.

Dvyniai (05 21–06 21). Penktadienis įtemptas, apgaulingas – nepervertinkite savo galimybių tiek reikalus tvarkydami, tiek švęsdami, pramogaudami, vairuodami ar eidami gatve – tai stresų, nuostolių metas.

Vėžys (06 22–07 22). Penktadienį stenkitės nekritikuoti, niekuo nesipiktinti, bet ir venkite susižavėti, idealizuoti – kol kas sunkiai suvoksite, kas gerai, kas blogai.

Liūtas (07 23–08 22). Penktadienį saugokite savo ramybę bei sveikatą. Susitelkite, kad nesuklystumėte dirbdami, vairuodami automobilį.

Mergelė (08 23–09 22). Penktadienį galite susigundyti kokia avantiūra, ir jei tai atidėsite rytdienai, gali pasisekti. Ne laikas ieškoti meilės nuotykių net ir vienišiams.

Svarstyklės (09 23–10 23). Penktadienį saugiausiai, geriausiai jausitės savo namuose – gal galite sau leisti vieną dieną niekur svetur neišeiti? Ryškiau suvoksite savo vidines problemas – tik nepradėkite dramatizuoti.

Skorpionas (10 24–11 22). Penktadienį būkite atidesni bendraudami – nė nepajusite, kaip suklaidins ir reikalo žinovas, ir geras draugas. Itin atidžiai vairuokite automobilį. Saugokitės vagių bei šmeižikų.

Šaulys (11 23–12 21). Penktadienį venkite finansinių įsipareigojimų, nepirkite brangių daiktų – patirsite nusivylimą, nuostolius. Labiau save kontroliuokite bendraudami su sutuoktiniu – galite vakare išsilieti dėl dienos nesėkmių, ir tai smarkiai pakenks jūsų santykiams.

Ožiaragis (12 22–01 19). Penktadienį būsite energingi, tad gali pavykti nemažai nuveikti. Tiesa, neaišku, ar tai bus kokybiškas darbas. Saugokite savo profesionalo reputaciją ir nesiimkite to, dėl ko nesate tikri. Nepriiminėkite jokių svarbių sprendimų nei reikaluose, nei meilėje.

Vandenis (01 20–02 18). Penktadienį nepraleiskite pro ausis svarbaus įspėjimo, patarimo.

Žuvys (02 19–03 20). Penktadienį būkite lankstesni, pakantesni, tuomet pavyks išspręsti susikaupusias problemas. Dabartiniai jūsų ketinimai teisingi, tačiau skubinti įvykių dar nereikėtų.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą