Išbandykite šį jogurto desertą su braškėmis ir be šio skanėsto neįsivaizduosite vasaros

Šis varškės desertas su jogurtu ir braškėmis yra greitai pagaminamas, mažai kaloringas, bet turintis daug baltymų. Be šio gaivaus skanėsto neįsivaizduoju savo vasaros. Varškės desertas tinka tiek šventėms, tiek eilinei dienai, kai norisi kažko saldaus ir skanaus.

Patarimai, kaip pagaminti varškės desertą su jogurtu. Geriausia naudoti ne visai minkštas braškes. Tokį desertą geriausia sunaudoti per parą, nes braškės gali pradėti rūgti. Ingredientai turėtų būti ne visiškai šalti, nes želatina gali subėgti į gumuliukus. Jeigu taip nutiko, kad želatina subėgo į gumuliukus, galite dubenį su įdaru įstatyti į didelę keptuvę su trupučiu vandens. Įjunkite nedidelę kaitrą ir maišykite įdarą, kol neliks gumuliukų.

Naudojau „dr.Oetker“ želatiną (20 g 0,5 l vandens). Naudojant kitų gamintojų želatiną, kiekiai gali skirtis. Galite naudoti ir paprastą varškę, bet tada naudokite daugiau cukraus pudros.

Varškės desertas su braškėmis

Paruošimo laikas: 15 minučių.

Reikės:

180 g  plombyro skonio desertinės varškės 370 g jogurto 2 valg. š. cukraus pudros (ar pagal skonį) 15 g želatinos 80 ml vandens 400 g braškių

Inde lengvai išplakite ne visai šaltą varškę, jogurtą ir cukraus pudrą. Susipjaustykite braškes nedideliais gabaliukais (ne visai smulkiai). Pasiruoškite želatiną kaip nurodyta ant pakelio. Ją ištirpinkite ant vandens garų, tik neužvirinkite. Palikite pravėsti. Kelis šaukštus varškės įdaro sumaišykite su želatina. Želatiną po truputį supilkite į dubenį su varške. Suberkite braškes, išmaišykite. Paruoštą desertą supilkite į pailgą kepimo formą (naudojau 26×10 cm), išklotą maistine plėvele. Padėkite nakčiai į šaldytuvą.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą