90 kg atsikratęs alytiškis atskleidė paties atrastą lieknėjimo formulę

„Su viršsvoriu atsitraukė ir sunkios ligos“, – pasakojo Alytuje gyvenantis Virginijus Biekša, netekęs daugiau, nei pusės savo svorio. Tie, kas gyvena įkalinti viršsvorio kalėjime, puikiai supras 52-jų vyro patirtus išgyvenimus. Ilgus metus Virginijus gyveno ne tik sverdamas 180 kilogramų, bet ir kentėdamas nuo gausybės ligų. „Žmonės tyčiodamiesi mane vadino monstru. Aš ilgai nuleisdavau viską juokais, bet kiekvieną tokią akimirką širdyje pykdavau ant savęs, kad toks esu“, – atvirai pasakojo vyras. Nei sveikata, nei viršsvoriu jaunystėje V.Biekša nesiskundė.

Tačiau grįžęs iš Černobylio, nė nepastebėjo kaip keli priaugti kilogramai virto dešimtimis ir galiausiai priartėjo prie poros šimtų kilogramų. „Kiekvienas išėjimas iš namų buvo tikras košmaras. Net į parduotuvę važiuodavau su mašina ir pasistatydavau ją kuo arčiau durų, kad nereiktų toli eiti“, – su liūdesiu balse savo nepaprastą istoriją prisiminė alytiškis. Virginijus dėl savo sveikatos rimtai sunerimo patyręs insultą, po kurio medikai jam diagnozavo ir visą puokštę rimtų ligų: pradedant antro tipo cukriniu diabetu ir baigiant sunkiai gydomomis opomis ant kojų. „Kad mano kojos tilptų į batus, turėdavau juos susikarpyti žirklėmis“, – rodydamas šiandien giliai asmeniniame archyve saugomas nuotraukas, neslėpė Virginijus. Kaip jam pavyko atsikratyti daugiau, nei pusės savo svorio ir išgyti nuo sunkių ligų, – to alytiškio dabar klausinėja ne tik jį pažįstantys, bet ir socialiniuose tinkluose radikalius išvaizdos pokyčius sekantys žmonės.

Visas alinančias dietas ir kankinančius lieknėjimo būdus išbandžiusio vyro istoriją galite peržiūrėti trečiadienį rodytoje   laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą