Mados žinovė pasidalijo jausminga žinia: „Turėk idealą, bet būk drąsi ir laisva!“


Stilistė, tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė, pasidalijo jausmingu įrašu, raginančiu tikėti savimi ir kartu nevengti turėti idealų, kaip kad būdavo vaikystėje ar paauglystėje. „Esu moteris, kuri besisukdama kasdienėje rutinoje dar ir nori būti graži. Taip, turiu savo Ikonų, stiliaus guru, kurių įkvėpta eksperimentuoju su savo stiliumi. Tikrai nematau tame nieko blogo. Man yra džiugu, kad ieškodamos inspiracijų ir įkvėpimo, mes tampame labiau drąsios ir laisvos“, - rašo mados žinovė.
Įkvėpta žvaigždės
Vaikystėje, būdamos mažos mergaitės, visos norėjome būti panašios į princeses ar fėjas. Iš šilkinių mamos skarų kūrėme savo svajonių sukneles, iš popieriaus ir močiutės darželio gėlių gaminome įstabaus grožio karūnas. Žaidėme kieme princesių žaidimus ir puikavomės savo apdarais prieš drauges.
Mes esame moterys ir mūsų genuose užkoduotas noras visą gyvenimą būti gražiomis, puoštis, konkuruoti ir išsiskirti iš minios. Mergaitės užauga, tačiau troškimas būti dailiomis ir išskirtinėmis išlieka. Kinta tik „princesės“, kuriomis mes žavimės, į kurias mes norime būti panašios.
Tikrai kiekviena turime savo Divą, savo grožio ir stiliaus idealą, su kurios atvaizdu mes nesąmoningai save lyginam: noriu plaukų kaip jos, noriu būti tokia pat graži, stilinga, protinga ir sąmojinga kaip JI. Neneikite, tikrai kiekviena save su kažkuo tapatina patyliukais stovėdama prie veidrodžio, kažkieno stilių šiek tiek kopijuoja. Na, jei nekopijuoja, tai „perfrazuoja“ ir tai pritaiko sau.
Tikrai nematau tame nieko blogo ir nepeikiu. Juk dviračio iš naujo tikrai neišrasime ir dar kartą nesugalvosime, tarkim, kelnių kostiumo. Man yra džiugu, kad ieškodamos inspiracijų ir įkvėpimo svetimame garderobe, mes tampame stilistiškai labiau drąsios ir laisvos eksperimentuoti.
Tūkstančių nereikia
Mūsų sekamų Ikonų gyvenimas dažnai atrodo labai blizgantis ir idealus, „nulaižytas“ ir tobulai tobulas, kaip ir jų išvaizda bei apdarai. Atrodo, kad jos net miega su makiažu, niekada nebūna pavargusios, niekada neserga sloga ir jų vonioj niekada nebūna nešvarių rūbų stirtos, o drabužinėse puikuojasi tik prabangių brandų apdarai.
Tikrai nežinau, kaip ten yra iš tikrųjų ir nesuku sau dėl to galvos. Nes turiu savo gyvenimą ir esu tik moteris. Tačiau esu moteris, kuri besisukdama kasdienėje rutinoje dar ir nori būti graži. Taip, turiu savo Ikonų, stiliaus guru, kurių įkvėpta eksperimentuoju su savo stiliumi. Ar tai sudėtinga? Tikrai ne, tereikia laiko ir noro, bei apgalvotų ir teisingų pirkinių.
Ar tai daug kainuoja? Jei tai tikslingai apgalvota, bei išradingai panaudojama, tada ne. Reikia viską gerai apmąstyti, skirti laiko ir žinoti, kur eiti apsipirkti. Kaip ne kartą jau esu sakiusi – tikrai nereikia tūkstančius kainuojančių apdarų, kad atrodytum pritrenkiančiai.
Nebijok ieškoti, nebijok eksperimentuoti, turėk idealą, bet būk laisvam būk savimi, nes tu nuostabi!

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą