„Didžioji kalėdinė Alytaus mugė": per 150 prekybininkų, šventinė atributika ir dovanos

 

Šventinis laikotarpis Alytuje šiemet bus išskirtinai nuotaikingas - gruodžio 23 dieną į miestą atvyksta gausiausias kalėdinis apsipirkimas mieste - ,,Didžioji kalėdinė Alytaus mugė’’. Nuo 10 iki 17 val po Alytaus arenos stogu bursis ir dideli, ir maži, kur jų lauks iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų gaminiai ir staigmenos.

Mugėje nuo gardumynų iki dovanų idėjų

Dažnas žino, kokiu įtemptu metu virsta kalėdinis laikotarpis ir kiek dalykų galima pamiršti, todėl mugė dieną prieš geriausias išsigelbėjimas. Prieš pat šv.Kūčias Alytaus arenoje duris atversianti nemokama mugė suburs ūkininkus, kūrėjus ir įvairiausius prekės ženklus.
Gamintojai siūlys šviežią maistą, naminius pyragus, meduolius, vaflius, arbatžoles, prieskonius, medaus džemus, šokoladus ir t.t. Ieškančius ne maisto produktų, o šventinės atributikos pasitiks vaško žvakės, kalėdiniai žaisliukai, lemputės, vilnoniai gaminiai, kalėdinės puokštės, rankdarbiai iš lino, veltinio ir gintaro papuošalai ir dar daugiau. Proga įsigyti kažką naujo vilios ir drabužių bei aksesuarų gamintojai. Čia pat sutikti gamintojai maloniai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Gerumą skleis ir socialiniai projektai


Specialiai prie renginio jungsis projektai ,,Ištiesk pagalbos ranką’’ bei ,,Už spalvingą ir teisingą vaikystę’’. Mugės lankytojus pasitiks daiktadėžės, kuriose jie turės galimybę palikti daiktą-dovaną, skirtą nepasiturinčioms šeimoms, o mažieji renginio lankytojai galės namo parsinešti ebru technika pieštus atvirukus, kurių aukos bus skirtos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Pramoga visai šeimai

,,Didžioji kalėdinė Alytaus mugė’’ neabejotinai taps išskirtine pramogo visai šeimai. Nuo bėgimo ir skubėjimo šventiniu laikotarpiu išvarginti tėvai turės galimybę į renginį atsivesti ir savo mažuosius, kur jų lauks organizatorių parengtos staigmenos. Išskirtinius, jokioje masinėje parduotuvėje, neparduodamus gaminius kartu su artimaisiais galėsite rinktis be streso ir skubėjimo jau gruodžio 23 dieną 10-17 val Alytaus arenoje, Naujojoje gatvėje 52. Renginys nemokamas.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą