„90-ųjų geriausieji“ - šiandien Alytuje: 3 muzikos legendos viename koncerte


(kitas pavadinimo variantas – „Best of 90‘s“ - šiandien Alytuje: 3 muzikos legendos viename koncerte!)
Šiandien Lietuvoje prasideda kalėdiniai disco legendų koncertai. Pirmasis muzikinis susitikimas su „Disco. 90-ųjų geriausiais“ („Best of 90‘s“) - Alytaus arenoje.
Nuo 1977 metų Alytuje veikiantys, prieš penketą metų iki arenos užaugę sporto rūmai vakar atšventė savo 40-metį. Pastarųjų dešimtmečių muzika ketvirtadienio vakarą ir skambės koncerte „Disco. 90-ųjų geriausieji“, o tai bus simboliška dovana Pietų Lietuvoje didžiausiai sporto ir koncertų aikštelei ir ištikimiems jos lankytojams iš Alytaus ir viso regiono.
„Disco. 90-ųjų geriausiųjų“ programoje šį vakarą - 3 muzikos legendos iš užsienio - „Hello“ ir kitus savo topus atliekanti „Joy“ trijulė iš Austrijos, eurodance auksinio laikmečio ritmų karalių „La Bouche“ hitus „Fallin’ in love”, „S.O.S“ ir kitus atliks vokalistė Natascha Wright iš Vokietijos, o į senus gerus laikus nukels italo disco atlikėjas, „Goodbye“ ir visų kitų „Savage“ dainų autorius bei vokalistas Roberto Zanetti iš Italijos.
Technine neeilinio vakaro puse rūpinsis su pakankamai įnoringa Alytaus arenos akustika susidraugavę „Combo“ scenos specialistai, tad disco legendų koncerto įgarsinimas turėtų būti daugiau ar mažiau, bet nepriekaištingas. Jeigu nuobodžiaujančių vis tik atsiras –jaunystės prisiminimų vakarą leisti turiningai jiems padės LED ekranas ir visiems atlikėjams talkinsiantys šokėjai.
„Alytuje turime didžiausią salę Pietų Lietuvoje, susidraugauti su jos akustika išmokome, tai puikiai įrodė ankstesni koncertai, tad smagu, kad pas mus arenoje vėl koncertuojama, o lietuviškos scenos žvaigždes šįkart keičia užsienio legendos ir netgi ne viena, o trys“, - dar vienu neeiliniu renginiu džiaugiasi Alytaus areną valdančio sporto ir rekreacijos centro vadovas Tomas Stupuris.
Paskutinį kartą disco muzikos atlikėjai Alytuje koncertavo prieš daugiau nei 15 metų – „Ottawan“ (2001 m.), „Bad boys blue“ (2000 m.) ir „Boney‘M“ (1999 m.).
„Disco. 90-ųjų geriausiais“ („Best of 90‘s“) koncerto pradžia – 19 valandą. Jeigu dar neturite bilietų, jais iš anksto galite pasirūpinti Alytaus arenoje (Naujoji g. 52), „PayPost“ skyriuose ir internete (https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/90uju-geriausi-labouche-joy-savage-alytus-arena).

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą