Prireikus VMI konsultacijos, verta parašyti elektroninį paklausimą

Gyventojai, pageidaujantys gauti išsamią VMI konsultaciją mokesčių klausimais, gali raštu pateikti elektroninį paklausimą sistemoje Mano VMI, naudojantis paslauga „Paklausimų teikimas“. Visi raštu gauti paklausimai atsakomi ne vėliau kaip per 20 darbo dienų. 

Pateikiant atsakymus mokesčių mokėtojams per Mano VMI, yra užtikrinamas duomenų saugumas ir konfidencialumas. Identifikavus mokesčių mokėtojus, atsakymai į paklausimus yra išsamesni, teikiama detalesnė informacija apie mokestines prievoles ir jų būklę. Taip pat gyventojams patogu vienoje vietoje matyti visus savo pateiktus paklausimus bei gautus atsakymus į juos, jie gali stebėti savo pateiktų paklausimų nagrinėjimo eigą. Be to, automatizuotas gautų paklausimų registravimo ir skirstymo procesas sudaro sąlygas gyventojams tikėtis operatyvesnio jų klausimo nagrinėjimo.

VMI atkreipia dėmesį, kad paklausimo tekstas turėtų būti tvarkingas, su aiškiai suformuluotais klausimais, parašytas valstybine lietuvių kalba.

Gyventojai, norėdami pateikti elektroninį paklausimą per Mano VMI, prisijungę prie sistemos turi pasirinkti skiltį Paslaugos -> Užsakyti paslaugą -> Paklausimai -> Paklausimo pateikimas. Prisijungti prie Mano VMI galima per išorines sistemas (el. bankininkystė, VĮ Registrų centras, Elektroniniai valdžios vartai), su elektroniniu parašu (mobiliuoju arba stacionariu el. parašu) ir su VMI suteiktomis prisijungimo prie VMI el. sistemų priemonėmis.

Savarankiškai aktualią mokesčių informaciją įvairiais mokesčių klausimais galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt. Mokomąją vaizdo medžiagą įvairiomis aktualiomis temomis galima rasti VMI „Youtube“ kanale. Pasikonsultuoti aktualiais klausimais taip pat galima telefonu 1882.

VMI informacija

Komentarai

  • Rebecca
    prieš 30 minučių
    Kai radau „Dr.Wealthy“, man labai reikėjo sugrąžinti savo buvusį meilužį. Jis paliko mane dėl kitos moters. Tai įvyko taip greitai, ir aš visiškai neturėjau galimybės pasakyti situacijos. Jis tiesiog mane išmetė po 3 metų be paaiškinimo. Aš susisiekiau su Dr.Wealthy ir jis man pasakė, ką turiu padaryti, kad jis galėtų man padėti, o aš padariau tai, ką jis man liepė. Po to, kai aš pateikiau tai, ko jis norėjo, jis užliejo meilės burtą, kad padėtų mums vėl susiburti. Netrukus po to, kai jis padarė savo burtus, mano vaikinas vėl pradėjo man rašyti žinutes ir pasijuto siaubingai dėl to, ką jis man tiesiog pateikė. Jis sakė, kad aš buvau svarbiausias asmuo jo gyvenime ir tai žino dabar. Mes atsikraustėme kartu ir jis buvo man atviresnis nei anksčiau ir pradėjo daugiau laiko praleisti su manimi nei anksčiau. Nuo tada, kai „Dr.Wealthy“ man padėjo, mano partneris yra labai stabilus, ištikimas ir artimesnis man nei anksčiau. Aš labai rekomenduoju „Dr.Wealthy“ visiems, kuriems reikia pagalbos. El. Paštas: wealthylovespell@gmail.com. Paskambinkite jam arba pridėkite jį „WhatsApp“ per: +2348105150446 Dr.Wealthy BLOG PAGE: Blog'as: https://wealthylovespell.blogspot.com

Parašykite komentarą