Vos prasidėjus paspirtukų sezonui padaugėja pranešimų apie eismo nelaimes į kurias patenka paspirtukais važiuojantys asmenys. 2023 06 16

Komentarai

 • alexander castro
  prieš 57 minučių
  Tuščios bankomatų kortelės
  Tapti turtingu ir gyventi turtingųjų bei garsių žmonių gyvenimo būdą yra daugelio žmonių svajonė. Ir nors dauguma žmonių eina į darbą arba ieško kitų etiškų būdų užsidirbti pinigų internete.
  Tuščias bankomatas išima pinigus iš bet kokių bankomatų ir jame nėra vardo, nes jis tuščias, tik jame bus jūsų PIN kodas, jo negalima atsekti ir dabar turiu pinigų verslui, apsipirkimui ir pakankamai pinigų man ir mano šeimai. gyventi toliau.
  ROGRAMUOTA tuščia bankomato kortelė, galinti įsilaužti į bet kurį bankomatą bet kurioje pasaulio vietoje.
  El. paštas: atmservices44@yahoo.com
  El. paštas: atmservices44@aol.com
 • Carlos Saldivia
  prieš 43 minučių
  TUŠKĘ bankomato KORTELĘ „Whatsapp“ +12623558285. paštas: georgbednorzhackers@gmail.com. Sveiki vaikinai!!! Aš turiu savo lojalumą. Mano tuščia bankomato kortelė gali atsiimti 5000 USD per dieną. Praėjusį trečiadienį gavau tai iš pono Georgo ir dabar turiu 10 000 eurų nemokamai. Kortele isima pinigus is bet kurio bankomato ir vardo nera, neatsekti ir dabar uztenka pinigu man ir mano 4 vaikams. Džiaugiuosi, kad sutikau poną Georgą, nes anksčiau sutikau du žmones ir paėmiau pinigus, nežinodamas, kad tai sukčiai. Bet dabar aš laimingas. Ponas Georgas atsiuntė kortelę per DHL ir aš ją gavau per dvi dienas. Gaukite vieną iš jo dabar. Žiūrėk, tai padeda žmonėms, net jei tai neteisėta, bet tai labai padeda ir niekas niekada nepagauna. Kortelė veikia visose pasaulio šalyse. Paskubėkite ir rašykite el. paštu per georgbednorzhackers @ gmail. lt Siųskite žinutę, skambinkite arba WhatsAp: +1(262)355-8285 Kitos siūlomos paslaugos buvo: ATM kortelių klonavimas Nulaužimas į Bitcoin bankomatus naudojant kenkėjiškų programų korteles Pamestos ar pavogtos kriptovaliutos atkūrimas „Western Union“ pervedimų, „MoneyGram“ pervedimų, banko pavedimų, „PayPal“ pervedimų, „Cas#“ programų pervedimų įsilaužimas Atkurkite nulaužtą socialinę žiniasklaidą: „Facebook“, „Instagram“, „Snapchat“, „TikTok“, „Gmail“, „Yahoo“ paštą ir svetaines.

Parašykite komentarą