Atidarytas atnaujintas aikštynas prie Likiškėlių progimnazijos

Šiandien Alytuje oficialiai atidarytas rekonstruotas aikštynas prie Likiškėlių progimnazijos. Atnaujinta erdvė skirta aktyviam laisvalaikiui, sportui ir poilsiui įvairaus amžiaus bendruomenės nariams.
Rekonstrukcijos metu įrengtos modernios krepšinio ir padelio aikštelės, taip pat sukurtos atskiros vaikų žaidimų erdvės – pritaikytos tiek mažesniems vaikams, tiek vyresniesiems. Šalia sporto ir žaidimų zonų įrengta poilsio erdvė tėveliams – laiptai-suolai, leidžiantys patogiai stebėti vaikus ir mėgautis laiku lauke.
Aikštynas apšviestas, pastatyti suoliukai ir šiukšliadėžės.
Darbus vykdė rangovas UAB „Expolita“. Rekonstrukcija pradėta 2025 m. rugpjūtį ir baigta gruodžio mėnesį. Bendra darbų vertė – 401 239,71 Eur su PVM, iš kurių 85 proc. finansuota Europos Sąjungos lėšomis.
„Atnaujintas aikštynas – svarbi investicija į saugią, šiuolaikišką ir bendruomenės poreikiams pritaikytą viešąją erdvę, kuri prisidės prie vaikų, jaunimo ir šeimų aktyvaus laisvalaikio Alytuje“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Rakaitis.

Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą