Alytuje veiks visą parą dirbanti vaistinė


Naktį sunegalavus ar pritrūkus medikamentų, jų alytiškiai nuo 2018 m. lapkričio 16 d. galės įsigyti visą parą Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje veiksiančioje „Benu“ vaistinėje. Vakar buvo pasirašyta Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Benu Vaistinė Lietuva“ savivaldybės materialiojo turto sutartis.
„Labai norėtųsi, kad visi būtume sveiki ir vaistinės paslaugomis naudotis tektų kuo rečiau. Šiuo atveju ir miestas, ir vaistinė išlošėme – alytiškiai gaus paslaugą visą parą, o vaistinė – pigesnę nuomą už patalpas“, –visą parą veiksiančia vaistine džiaugiasi Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.
Nakties metu į vaistinę užsuksiantys alytiškiai bus aptarnaujami per specialų langelį, kuris bus sumontuotas ligoninės duryse. Jose taip pat bus įrengtas specialus mechanizmas su skambučiu, kuriuo paskambinus, klientai bus įleidžiami. Siekiant užtikrinti saugumą, vaistinės prieigos bus stebimos vaizdo kameromis, vaizdas įrašomas.
Savivaldybė tikisi ir kitų vaistinių geranoriškumo, kad pacientai būtų informuojami, jog jų nedarbo metu, sunegalavus yra galimybė vaistų įsigyti ligoninėje visą parą veiksiančioje vaistinėje.
Vakar pasirašyta Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Benu Vaistinė Lietuva“ savivaldybės materialiojo turto sutartis galios iki 2023 m. lapkričio 15 d. Už ligoninės patalpų nuomą vaistinė kas mėnesį savivaldybei mokės 2 065,45 Eur.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą