Nuotraukos autorius: asociatyvi nuotr.

Jauna našlė nekeikia likimo – tik siekia sukurti jaukius namus trims mažamečiams vaikams


Lankyti vienišus, pamirštus senolius – maltiečių kasdienybė, nors akys ir nepripranta prie jų vargo. Tačiau užsukti pas jauną moterį, kurios besišypsančio vyro nuotrauka jau perjuosta juodu kaspinėliu – net ir daug grūdintą mano širdį persmelkia neapsakoma užuojauta.
Laimingas šeimos gyvenimas Ritą lydėjo aštuonerius metus. Graži draugystė, vestuvės, augo trys mažamečiai vaikai. Visi gyveno pas vyro senelį, kurį kartu ir prižiūrėjo, planavo susitvarkyti seną, pokario laikais statytą namelį. Viltys ir planai lydėjo jauną šeimą, tačiau nekviesta mirtis pasibeldė į šiuos namus ir netektis sugriovė visas svajones...
Priimti realybę buvo sunku, tačiau Rita stipri moteris. Nepraėjus nei metams – pradėjo dirbti, mat reikia galvoti apie tris mažamečius 7, 6 ir 4 metukų vaikus. Be to, būtina namuose pagaliau pabaigti tuos darbus, kurių nespėjo vyras.
Vidus lyg ir sutvarkytas, tačiau stogas ir namelio sienos šaukiasi apdailos... Taigi, kitais metais , svajoja našlė, bandys ,,aprengti namelį", mat šis apkaltas tik suspaustų drožlių plokštėmis. Dar viena svajonė pavasariui – seno, keliose vietose vis prakiurstančio stogo keitimas.
Sakoma, stiprūs žmonės pakelia visus gyvenimo išbandymus, tokia ir Rita, kuri dabar galvoja, kaip sutvarkyti namus, kad vaikai turėtu gražią ir jaukią tėviškę…
Jeigu norite padėti Ritai - kviečiu dalyvauti parduotuvės “Lankava” organizuojamoje paramos akcijoje “Gerumo žvaigždė”. Pirkdami prekes pažymėtas gerumo žvaigždės ženklu Jūs paremsite Maltos ordino pagalbos tarnybą, o mes, Jūsų pagalba, padėsime įgyvendinti svajones tų, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Maltietė Laima Žemaitienė

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą