Nuotraukos autorius: ve.lt

Į Alytų atvyko pašto ženklų mozaikoje „atgimęs“ tautos patriarchas!

Rytoj, lapkričio 9 d., ketvirtadienį, 13 val. Alytaus centriniame pašte (Pulko g. 12) kelionę per šimtametę Lietuvą tęsia šalies rekordu pripažinta didžiausia pašto ženklų mozaika. Tai – žinomos menininkės Jolitos Vaitkutės iš daugiau nei 10 tūkst. pašto ženklų suklijuotas tautos patriarcho – dr. Jono Basanavičiaus – portretas.

„2018-ieji bus ypatingi ir Lietuvai, švęsiančiai Valstybės atkūrimo šimtmetį, ir mūsų bendrovei, kuri irgi minės 100 metų gyvavimo sukaktį. Įsitraukdami į visai Lietuvai svarbios istorinės sukakties minėjimą jau dabar kviečiame žmones prisijungti prie įvairių iniciatyvų, kuriomis bursime bendruomenes ir dalinsimės viena didele žinia – atkurtai Valstybei jau šimtas metų!”, - teigia Lietuvos pašto Tinko direktorė Inga Dundulienė.

Lietuvos miestų gyventojus kviečiame iš arčiau pasižiūrėti į unikalų paveikslą – iš mažų dalelių – pašto ženklų – sudėtą vieno iš svarbiausių ir iškiliausių mūsų Valstybės kūrėjų dr. J. Basanavičiaus atvaizdą. Džiaugiamės, kad iš pašto ženklų „atgimęs“ tautos patriarchas pradėjo kelionę po šimtametę Lietuvą ir neaplenkė Alytaus“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.


Maloniai kviečiame dalyvauti pašto ženklų mozaikos pristatyme, kuri vyks rytoj, 13 val., Alytaus centriniame pašte! Lietuvos pašto informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą