Artėjant žiemai tvarkoma Alytaus aplinka

Artėjant žiemos sezonui, įvairiose miesto vietose tvarkoma aplinka ir genimi medžiai.
Šiuo metu baigiama tvarkyti Nemuno pakrantė nuo Pliažo g. iki Dainų slėnio. Iš čia jau išvežta 41 t biologiškai suyrančių atliekų (šakų ir žolių). Šią savaitę bus pabaigti darbai ir sutvarkytas 1 700 m ilgio pakrantės ruožas, išpjauti 53 pavojingi ir sausi medžiai, išgenėti 72 medžiai, iškirstos savaiminės kilmės atžalos, menkaverčiai krūmai.
Praėjusią savaitę prie Didžiosios Dailidės, šalia dviračių takų, išpjauta 12 pavojingų medžių – blindžių, beržų, drebulių. Nugenėtos šviestuvus uždengiančios medžių šakos, išpjauti menkaverčiai krūmai. Nuo Didžiosios Dailidės dviračių takų išvežta 12 t biologiškai suyrančių atliekų. Siekiant sumažinti biologinį vandens teršimą ir dumblėjimą, nuo Mažosios ir Didžiosios Dailidės ledo bus šienaujamos nendrės.
Šiuo metu yra pjaunami pavojingi medžiai Miesto sode, Kurorto parke ir šalia miesto stadiono. Iš viso, vykdant sanitarinį kirtimą, šiuose parkuose bus išpjauta apie 50 medžių.
Primename, kad medžių genėjimo ir pjovimo darbų gyventojams savavališkai vykdyti negalima. Saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo, genėjimo darbai turi būti vykdomi, turint Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus išduotą leidimą kirsti, persodinti ar kitaip pašalinti, genėti saugotinus medžius ir krūmus. Gavus leidimą ir atlikus genėjimo darbus, prašome gyventojus žaliąsias atliekas (šakas) pristatyti į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro kompostavimo aikšteles ir primename, kad šių atliekų negalima palikti šalia atliekų konteinerių.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą