Bažnyčios požiūriu - gongas Alytuje prišauktų ne taiką, o nelaimes 2020 03 02

Bažnyčios požiūriu - gongas Alytuje prišauktų ne taiką, o nelaimes. Alytaus meras sako, kad jis niekada netikėjo, kad metalo gabalas gali prišaukti demonus...

Kviečiame balsuoti ar reikia Alytuje gongo iš Indonezijos? Balsavimo anketą rasite čia: balsavimas.

Komentarai

 • Kazys
  prieš 59 minučių
  Aišku kad nereikia
 • Aldona
  prieš 37 minučių
  Kategoriskai pries gonga.Pritariu kun.A.Valkauskui, jog visai prarandame savasti ir tautine savimone bei savigarba- imam is visur ir viska ka tik mums pasiulo. Kazkas ten atsisake to siulomo gongo, o Alytaus *delegacijai" neuzteko nei proto nei savigarbos neimti. Tai pastatykit ta gonga prie visu kitu gautu dovanu savivaldybes antro auksto foje prie mero duru- ten ir vieta jam

 • Ida
  prieš 25 minučių
  Mere, jeigu tai tik metalo gabalas, kaip Jūs sakote, tai kam to metalo gabalo reikia kokioje nors viešoje, gražioje Alytaus vietoje? Yra įvairių kolekcionierių, tai siūlykite jiems, jei jos tos "dovanos" dabar nepatogu atsisakti, bet kam jį statyti vieisms alytiškiams matomoje ir jų mėgiamoje vietoje? Turime bažnyčių varpus - jie ir skelbia mums ir taiką, ir ramybę, kelia sielas, mintis, protą Dievop, jie skatina vieniems kitus mylėti, būti tolerantiškiems. Stabų garbinimas ir taip jau labai gajus (ne tik Alytuje), nereikia jo dar labiau skatinti.
 • Kęstutis
  prieš 23 minučių
  Reikia.truputelis kitos kultūros tikrai nepamaisys
 • Viktor Gegevič
  prieš 23 minučių
  Labas. Matyt, kad bažnyčia bvijo to gongo, nes ne jos varpai kvies į pamaldas mūsų piliečius, o šitas gongas. Kuris geriau ir garsiau skambės po visa Alytaus erdvę Ate.
 • Alytiškė
  prieš 18 minučių
  Mano nuomonr tas gongas nieko blogo, lai būna. Tikėjimas apskritai yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas, kiekvienas iš mūsų norėtų kad jį gerbtų ir jo pasirinkimą :) turime būti taktiški kitiems tikėjimams ir jų nestigmatizuoti ;) kas būtų jai mus dabar kitoj šalį stigmatizuotų ir neleistų melstis ;) nelaimes patus mes prišaukiam savo abejingumu, tingumu, norejimu greit praturtėti, žioplumu ir t.t. žinoma gongo vieta turetų būti atokiau gyvenamų pastatų ( kurnors prie dailidės ežerėlio ar dainų slėnyje)
 • Alytiškė
  prieš 16 minučių
  Mano nuomone tas gongas nieko blogo, lai būna. Tikėjimas apskritai yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas, kiekvienas iš mūsų norėtų kad jį gerbtų ir jo pasirinkimą :) turime būti taktiški kitiems tikėjimams ir jų nestigmatizuoti ;) kas būtų jai mus dabar kitoj šalį stigmatizuotų ir neleistų melstis ;) nelaimes patys mes prišaukiam savo abejingumu, tingumu, norejimu greit praturtėti, žioplumu ir t.t. žinoma gongo vieta turetų būti atokiau gyvenamų pastatų ( kurnors prie dailidės ežerėlio ar dainų slėnyje)
 • Petras
  prieš 5 minučių
  Iš vieno žmogaus esu girdėjęs labai taiklų ir aiškų palyginimą: ar labai džiaugtųsi tavo žmona, jeigu tu susistatytum savo buvusių draugių nuotraukas ir jai (žmonai) reikėtų gyventi taip "papuoštuose" namuose? Tai čia kaip ir apie gongą: turim savo, kam mums kitų?
 • Petras
  prieš 57 minučių
  Kęstutis sako, kad reikia, truputelis kitos kultūros tikrai nepamaisys... Tai gal ir š... į mišrainę truputėlį ir nepamaišys?
 • JONAS BRONIAUS
  prieš 52 minučių
  Mes jau ir taip baigemia prarasti lietuvybę, dainos, reklamos, pavadinimai, svetimomis kalbomis, vaikų dainų konkursuose vyrauja angliški tekstai, jau nekalbant apie suaugusius, tad gal laikas atsipeikėti, pakabinkite lietuvišką varpą, lai skamba, bus lietuviškiau ir suprantamiau.
 • jurgis
  prieš 40 minučių
  Cia spicialiai komuniagos nori sukirsyt zmones pastatys prie baznycios ir dauzys ta blyna
 • Turistas
  prieš 29 minučių
  Dar gongo nėra, o jau aistras kelia ir nesantaiką. Merui siūlau nevykti į keliones, nes už miesto žmonių pinigus visokį šlamštą tysia į Alytų, o naudos, kaip iš ožio- nei pieno, nei vilnų. Jei taip rūpinasi turistų pritraukimu, tai viešnamį tegul pastato, tai net tik turistų pritrauks, bet ir vietinių... :-)
 • Milda
  prieš 20 minučių
  Mere, juk neesate visų sričių specialistas. Sprendžiant įvairius klausimus, pritrūkus kompetencijos, žinių kreipetės į tos srities specialistus prašydamas konsultacijų ir tik tuomet priimate sprendimus. Čia juk tas pats. Jūs kaip asmuo teigiate "nematote nieko blogo, kad gongas stovės" . O specialistų (šiuo atveju kunūgų egzorcistų) nuomonė kita. Pasitarkite... Na, o jei, Jums nesvarbi kunigų nuomonė ir Jūs jais netikite, tuomet leiskit paklausti kodėl einate į bažnyčią, kodėl krikštijate vaikus, kodėl prispaudus bėdai ar ligai šaukiatės Dievo, kodėl nė vienos laidotuvės neapseina be kunigo, be šv.mišių? Tai vieną kartą apsispręskite. Graudu...
 • dzūkė
  prieš 59 minučių
  gėda, kad DZŪKIJOS sostinėj gyvena tokie tamsūs žmonės. tuoj gryžim į tuos laikus, kad susirgus lėksim pas kunigus, o ne į polikliniką.
 • Milda
  prieš 11 minučių
  Puoselėkim mūsų dzūkišką kultūrą, o ne į indoneziečių gongą "baladokim".
 • apsireiškimas
  prieš 22 minučių
  jau atsirado keisti vabalai prieš atvežant gongą- blogas ženklas. O atvežant gongą ir pastačius jį atsiras demonai, tai bus dar baisiau. Kaskitės bunkerius prieš pasirodant demonams, nes paskui nespėsit , dar išgrauž užpakalius.cha cha cha........................................
 • apsireiškimas
  prieš 22 minučių
  jau atsirado keisti vabalai prieš atvežant gongą- blogas ženklas. O atvežant gongą ir pastačius jį atsiras demonai, tai bus dar baisiau. Kaskitės bunkerius prieš pasirodant demonams, nes paskui nespėsit , dar išgrauž užpakalius.cha cha cha........................................
 • Diana
  prieš 0 minučių
  Nelabai kam rupi ka galvoja ta baznycia. Tegul tyli ir dziaugiasi, kad dar kazkas pas juos eina.
 • blinladenas
  prieš 55 minučių
  Atsipisa tegu nakui ta bažnyče kibienimat koks jos ***istas reikalas. Davatkom tik velnius ir kvies
 • Rytis
  prieš 59 minučių
  mano nuomone tokia dovana reiketu priimti , o vieta juo skalumbyti gal but atsirastu kazkur prie Dzukijos Piramides . . .
 • Ignas
  prieš 27 minučių
  Kazkam dar rupi ka baznycia sako?
  Sunku net suvokti, kad dar yra zmoniu tikinciu tokiom nesamonem...
 • Brigita Josep
  prieš 5 minučių
  Kai galų gale radau liudijimų apie šį rašytoją dr. AJAYI, kaip daug kam padėjo susigrąžinti savo meilužius ir sugriautus namus, susisiekiau su juo per savo „WhatsApp“ numerį: +2347084887094, nes mano vaikinas, kurį aš labai myliu iš visos širdies ir jis myli. aš taip pat, bet staiga jis pasikeitė ir atsisuko į mane ir neapykantos manimi nedarė jokios priežasties, kad paliko namus, o vėliau išgirdau, kad jis gyvena su kita moterimi. Šis elgesys buvo labai keistas, tarsi juo būtų manipuliuojama, jis užblokavo mane nuo visas jo kontaktas socialinėje žiniasklaidoje ir aš nesugebėjau su juo susisiekti. Aš norėjau susigrąžinti savo vaikiną. Gyvenimas be mano vaikino man buvo tikra netvarka, nes aš jį labai myliu ir žinau, kad jis mane myli ir aš, ieškau pagalbos iš jo artimų draugų ir šeimos narių, bet man nesiseka sugrįžti. Norėjau dramatiškų pokyčių ir maniau, kad magija gali būti sprendimas. Aptaręs rezoliuciją su DR AJAYI, jis man suteikė vilties, kad jis atkurs mano santykius atgal, nes jis jau mane užmezgė. Jaučiausi įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų privers mano vaikiną grįžti namo, ir jis padarė! Fantastiška, ką šis nuostabus rašytojas padarė man, jo pagalba yra neįkainojama! Nežinau, ką būčiau padaręs be DR AJAYI. DR AJAYI atlieka savo darbą taip gerai, kad yra organizuotas ir labai funkcionuojantis, manau, kad jis yra geriausias rašybos žinovas, į kurį galiu pasikliauti, kai kalbama apie bet kokius burtus. Aš esu labai dėkingas, kad jo burtai suveikė, jei jums reikia pagalbos, susisiekite jam el. paštu drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“: +2347084887094. Užtikrinu, kad viskas pasisuks jums.
 • Toks gilesnis
  prieš 49 minučių
  Dar bažnyčios nuomonė kažką reiškia? Kuriam amžiui mes gyvenam 19-ajam ir kodėl vis dar politika susipina su religija?
 • jonas
  prieš 20 minučių
  Alytuje vien kičas-begalė voverių skulptūrų ir svetimi blizgučiai. Miestas jau ir taip praradęs savitumą.Gal pirmiausia pasirūpinkim savo miesto kultūriniu palikimu ir simboliais. Gal vertėtų išsiaiškinti, kaip tvarkyti senamiesčio zonas, kad neprarastume paskutinių jaukių erdvių, kaip jame išsaugoti kurorto įvaizdį. Gongais nei turistų nepritrauksim, nei labai originaliais nepasirodysim- gal atvirkščiai pasirodysim besą "tuštučiai", neturintys jokių savų vertybių.
 • Loreta Dough
  prieš 22 minučių
  Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau nebeverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

Parašykite komentarą