Alytiškiai vienijasi ir garsiai skelbia „Lieku namuose, nes myliu”

Jau ne kartą visai Lietuvai įrodėme, kokie kūrybingi, vieningi ir stiprūs gali būti alytiškiai: ištikimai palaikome talentingus miestelėnus įvairiuose projektuose, per miesto dienas tarsi vienas kumštis užtraukiame „Su gaivia bangele Nemune...” ir visai Lietuvai išdidžiai pareiškiame, kad esame dzūkai – ne paspirtukai.

Šiandien apsisaugoti nuo plintančio koronaviruso galime tik sąžiningai laikydamiesi karantino taisyklių – likdami namuose ir nuolat plaudami rankas. Įpratę viską gauti čia ir dabar, judėti nevaržomai – daugelis dabar patiriame sunkumų. Prašome kantrybės. O kad laikas namuose neprailgtų kviečiame visus alytiškius – didelius ir mažus – dalyvauti socialinėje akcijoje „Lieku namuose, nes myliu”.

Akcija „Lieku namuose, nes myliu” siekiame įprasminti laiką namuose su savo artimaisiais – užfiksuoti emocijas, papasakoti savo istoriją, dėl ko Jums svarbu likti namuose. Galbūt tai skaniausias pasaulyje bandas kepanti močiutė, kurios dabar negalite aplankyti. Galbūt tai nuostabus kaimynas, su kuriuo kol kas negalite žaisti stalo žaidimų. O gal klasės draugai, su kuriais labai norėtumėte paspardyti kamuolį.

Savo emocijas, ilgesį, palaikymą, meilę galite išreikšti piešinyje. Su juo nusifotografuoti ir atsiųsti mums. O jei piešimo gebėjimais nesididžiuojate – tiesiog parašykite #Lieku Namuose, Nes Myliu (savo senelius, alytiškius, gydytojus, mokytojus ir t.t.)

Akcijoje kviečiame dalyvauti visus: vaikus, tėvelius, senelius, didelius ir mažus – pieškite, rašykite, fotografuokite ir siųskite mums el. paštu liekunamuose@alytus.lt Jūsų piešiniai su nuotraukomis laukiami, kol šalyje paskelbtas karantinas.

Iš mažų dalykų drauge galime sukurti didelį stebuklą!

Alytiškiai savo nuoširdumu ir gerumu jau ne kartą nustebino Lietuvą ir pasaulį. Šį kartą mes vėl galime tapti pavyzdžiu visiems. Galime parodyti, kad esame atsakingi, pareigingi, rūpestingi, ir žinoma, mylintys!

Saugokime vieni kitus!

#LiekuNamuoseNesMyliu

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą