Dalinamės todėl, nes kitur ši informacija dingsta

Dalinamės Dzūkijos televizijos žiūrovės pateikta informacija apie Seimo narį Robertą Šarknicką. Dalinamės todėl, nes socialiniame tinkle šita informacija ištrinama. Mes neištrinsime. Pasak mūsų žiūrovės:

"Na ką... Robertas Šarknickas ištrynė... Alytaus miesto ritmas ištrynė... čia nieks neištrins... KARTOJU
Nūdienos realijos..
Kaip manote? Etiška seimo nariui trinti postus ir komentarus?
Etiška saviizoliuotis, nes pavargo ir myli? O saviizoliacijos metu palėkti duonos į Lazdijus?
Kaip manote, gal ir medikai pavargo? Ir gal artimuosius myli?
Mano šeštokas sūnus žino kas yra saviizoliacija ir kas yra karantinas... Seimo narys, deja, ne.
Robertai, atsakykite, kas yra saviizoliacija, karantinas, garbė ir etika. Ačiū
P.S. politikas sako: KAŽKAS trina mano postus !!! Visus DU ištrynė.. tą, kur saviizoliuojasi ir tą, kur duonos važiuoja... tai pasisiūliau atstatyt... KAŽKAS ir tą ištrynė!!!"

Komentarai

  • Rinkeja
    prieš 51 minučių
    Pasirodo jis dar ir beraštis!
  • Rebecca
    prieš 15 minučių
    Kai radau „Dr.Wealthy“, man labai reikėjo sugrąžinti savo buvusį meilužį. Jis paliko mane dėl kitos moters. Tai įvyko taip greitai, ir aš visiškai neturėjau galimybės pasakyti situacijos. Jis tiesiog mane išmetė po 3 metų be paaiškinimo. Aš susisiekiau su Dr.Wealthy ir jis man pasakė, ką turiu padaryti, kad jis galėtų man padėti, o aš padariau tai, ką jis man liepė. Po to, kai aš pateikiau tai, ko jis norėjo, jis užliejo meilės burtą, kad padėtų mums vėl susiburti. Netrukus po to, kai jis padarė savo burtus, mano vaikinas vėl pradėjo man rašyti žinutes ir pasijuto siaubingai dėl to, ką jis man tiesiog pateikė. Jis sakė, kad aš buvau svarbiausias asmuo jo gyvenime ir tai žino dabar. Mes atsikraustėme kartu ir jis buvo man atviresnis nei anksčiau ir pradėjo daugiau laiko praleisti su manimi nei anksčiau. Nuo tada, kai „Dr.Wealthy“ man padėjo, mano partneris yra labai stabilus, ištikimas ir artimesnis man nei anksčiau. Aš labai rekomenduoju „Dr.Wealthy“ visiems, kuriems reikia pagalbos. El. Paštas: wealthylovespell@gmail.com. Paskambinkite jam arba pridėkite jį „WhatsApp“ per: +2348105150446 Dr.Wealthy BLOG PAGE: Blog'as: https://wealthylovespell.blogspot.com

Parašykite komentarą