Prieš atnaujinant keleivių vežimą didžiausias dėmesys saugumui

Nuo šiandiena keleivių vežėja “Kautra” atnaujina susisiekimą tarpmiestiniais autobusais. Pradžioje įmonė planuoja darbą tarp didžiųjų šalies miestų. Anot bendrovės atstovų atnaujinant darbą didžiausias dėmesys skiriamas saugumui.

“Norėjome atnaujinti darbą po švenčių, įsivažiuoti po truputį tarp didžiųjų miestų. Planuojame pradžioje dirbti su dešimčia autobusų. Norisi susigrąžinti keleivius palaipsniui. Tam turime padaryti 200%, kad žmonės nejaustų diskomforto, nedvejotų. Tai nauja situacija visiems. Šiemet išmokome tikrai daug naujo”, - kalbėjo “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Planuojama, kad tarpmiestiniai autobusai darbą pradės balandžio 14 dieną ir kursuos tarp didžiųjų šalies miestų - Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus.

“Dabar didžiausias dėmesys saugumui. Ir keleivių, ir vairuotojų. Tam atskiriame vairuotojo zoną, kad būtų išlaikomas atstumas tarp jų ir keleivių. Į autobusus parduodame tik pusę bilietų nei yra juose vietų. Viskas tam, kad būtų užtikrintas minimalus atstumas tarp keleivių.

Autobusai kiekvieną dieną dezinfekuojami. Prieš reisą ir po reiso. Tai daro specialiai skirtas personalas, taip pat ir vairuotojai po reiso dezinfekuoja autobuso vidų - ranktūrius, sėdynių rankenas ir kt.. Keleivius skatiname prieš įlipant į autobusą dezinfekuoti rankas, tam prie įėjimo durų turime sumontavę dezinfekcinio skysčio talpas. Apie būtinybę dėvėti kaukes jau net nekalbame”, - minėjo M. Sakalauskas.

Atnaujintų tarpmiestinių maršrutų laikus keleiviai gali rasti internete www.autobusubilietai.lt

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą