Nuotraukos autorius: E.Skabeikis

Miesto gimtadienį švęskime atsakingai – dėvėkime kaukes ir laikykimės rekomendacijų!

Šį savaitgalį Alytus minės miesto gimtadienį. Šventinių renginių programoje suplanuoti koncertai, kino seansai, sienų tapybos vernisažas-ekskursija  ir kt. Tai bus pirmasis didelis renginys po ilgą laiką dėl karantino trukusios pertraukos, kuris neabejotinai suburs daugybę kultūros renginių ir šventinio šurmulio  pasiilgusių alytiškių.  Karantinas dar nesibaigė, tad šventės metu svarbu laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

„Džiugu, kad miesto gimtadienį galėsime paminėti – nors ir ne taip, kaip esame įpratę – bet jaukiai, šiltai, kaip namuose. Alytuje šiuo metu neturime nei vieno COVID-19 atvejo. Būkime atsakingi, išlikime sveiki! Miesto šventinių renginių metu laikykimės rekomendacijų, jos vis dar reikalingos. Kad po miesto gimtadienio situacija Alytuje nepasikeistų, ir toliau būtume miestas be viruso! Saugios šventės!“, – alytiškiams linki Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Alytaus miesto savivaldybės vyriausiojo specialisto (savivaldybės gydytojo) Povilo Jagelavičiaus teigimu, karantinas Lietuvoje įvestas iki birželio 16 d. 24 val., tad iki šios dienos privalome laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų rekomendacijų – saugaus, ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų žmonių, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama, naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), vengti liesti neplautomis rankomis veidą, akis, nosį, burną, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę). Alytiškių ir miesto svečių, turinčių ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, prašome nevykti į šventę.

Dzūkijos sostinė miesto gimtadienį minės birželio 13 d.. Šventinių renginių programą rasite  https://alytus.lt/lt/naujienos/alytaus-miesto-svente-namai-suartina

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą