Alytuje – darbas jaunimui, norinčiam skleisti ekologines idėjas

Ekologinės idėjos šiuo metu ant bangos. Bet visos idėjos iš tikrųjų naudingos tampa tik jas įgyvendinus. Tai padaryti ir kviečia Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC), visuomet ieškantis paprastų ir patrauklių bendravimo su visuomene formų. 

„Šią vasarą kviečiame prie mūsų komandos prisijungti ekologinėms idėjoms neabejingus moksleivius/studentus, kurie neštų žinią žmonėms apie atliekų rūšiavimo svarbą, reikalavimus, bendrautų su jais, dalintų informacinę medžiagą, o svarbiausia – uždegtų kitus savo noru matyti pasaulį gražesnį“, – sako ARATC Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinio vadovo pavaduotoja Rasa Opolskienė.

 Vasaros laikotarpiui Alytuje numatyta įdarbinti tris moksleivius ar studentus, kurie bus aprūpinti apranga su skiriamaisiais ženklais ir elektriniais paspirtukais. Jais ekologinių žinių ambasadoriai važinės po miestą, stabtelės konteinerių aikštelėse, diskutuos su žmonėmis, atsakys į jiems kylančius klausimus, dalins lankstinukus su informacija apie atliekų rūšiavimą. 

Šią vasarą Alytuje pradėjus naudoti naujas konteinerines aikšteles, kuriose įrengti ir atskiri maisto atliekų konteineriai, gyventojams kilo nemažai klausimų, atsirado išankstinių nuostatų ir nuogąstavimų. Tokia reakcija įprastai lydi kiekvieną naujovę, kurios atsiradimas pareikalauja keisti nusistovėjusius įpročius. 

„Rūšiuoti atliekas nėra sunku – sunku tik pakeisti požiūrį į rūšiavimą“, – pastebi R. Opolskienė. Ji  neabejoja, kad tiesioginis ir nuolatinis bendravimas paspartins žmonių mąstymo ir elgesio pokyčius. 

Netrukus Alytuje pradės dirbti konteinerinių aikštelių priežiūros specialistai, vadinamieji „reindžeriai“. Jie dirbs nuolat, o vasarą padirbėti kviečiami studentai bus savotiški jų pagalbininkai. 

Tad ARATC siūlo laikiną darbą ir kviečia atsiliepti moksleivius/studentus, norinčius skleisti ekologines idėjas Alytuje.

Dirbti priimami ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus asmenys, gebantys sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, turintys puikius bendravimo įgūdžius. 

Darbo trukmė 6 val., atlyginimas 465 eurai (neatskaičius mokesčių). Kreiptis tel. 8 656 30 458.

fondas 5Straipsnių ciklą "Aš galiu" remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą