7 meiliausios šunų veislės – nuo švelnių milžinų iki meilės kupinų mažylių

Nors šunys negali murkti kaip katės, jie taip pat tirpsta nuo švelnumo, kai šalia yra jų šeimininkas.

Šunys ne veltui vadinami geriausiais žmogaus draugais, nes jie turi neprilygstamą gebėjimą rodyti meilę savo šeimininkui. Šia savybe pasižymi visi šunys, tačiau kai kurios veislės išsiskiria ypatingu meilumu. Studyfinds.org surinko profesionalių šunų augintojų nuomones ir sudarė 7 šunų veislių, kurios suteiks daugiau jaukumo jūsų namams, sąrašą. Į sąrašą įtraukti ir švelnūs milžinai, trokštantys prisiglausti, ir maži „džiaugsmo ryšulėliai“, kurie nori būti arti savo šeimininkų.

Štai šios veislės:

Vokiečių aviganis. Kaip pabrėžia tinklaraštininkas Farmeris Pitas, šie švelnūs milžinai garsėja meilumu ir prieraišumu, dažnai net nesuvokdami savo įspūdingo dydžio. Greičiausiai jie save laiko milžiniškomis bolonėmis, kurios, nepaisant savo fizinio ūgio, visada trokšta prisiglausti.

Labradoro retriveris. Kaip pastebi žurnalas „Southern Living“, dėl savo intelekto, ramaus temperamento ir noro įtikti šie šunys yra idealūs kompanionai. Nesvarbu, ar keliaujate lauke, ar sėdite ant sofos, labradorai mielai būna šalia jūsų, visada pasirengę mokytis ir padėti. Jie yra universali veislė, garsėjanti savo draugišku ir bendraujančiu charakteriu.

Pitbulterjeras. Nors šie šunys turi neigiamą reputaciją, pitbuliai pasižymi ištikimybe, švelnumu ir nesavanaudiškumu.

Niufaundlendas. Tai didžiuliai meilės kupini šunys. „Šimtas su viršum kilogramų tiesioginės meilės“, – apie šiuos šunis rašo žurnalas. Šie švelnūs milžinai garsėja draugiškumu ir ištikimybe. Amerikoje pusiau juokais sakoma, kad vietoj auklės mažą vaiką galima palikti su niūfaundlendu,

Auksaspalvis retriveris. Populiari veislė, žinoma dėl savo draugiško ir meilaus charakterio, gražaus auksinio kailio, protingų akių ir stiprių raumenų. Jų natūralus draugiškumas apima visus – ir žmones, ir kitus šunis.

Bokseris. Išraiškingų akių, žaismingos asmenybės ir nepalaužiamos ištikimybės bokseriai yra garsūs šunų kinkinių čempionai! Pasak Amerikos kinologų klubo, jų meilė žmonėms yra išskirtinis bruožas, dėl kurio jie yra populiarūs šeimos šunys.

Mopsas. Ši veislė vadinama „šunų pasaulio klounu“. Išskirtiniu raukšlėtu veidu, garbanota uodega ir išraiškingomis akimis mopsai džiugina viso pasaulio šunų mylėtojų širdis. 

Anot „Pets Radar“, šie mieli išdaigininkai trokšta jūsų buvimo šalia, mėgsta sekioti paskui jus ir kiekviena pasitaikiusia proga reikalauja apkabinimo. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą