10 tingiausių šunų veislių: jie neprašys ilgų pasivaikščiojimų, o tik drybsoti šalia

Jei dėl kokių nors priežasčių nemėgstate kačių, šie šuneliai puikiai jas pakeis jūsų bute. 

Jei galvojate apie šuns įsigijimą, galite rinktis iš daugiau kaip 200 skirtingų veislių šunų. Kai kuriems reikia grėsmingo namų gynėjo, kai kuriems – smagaus draugo vaikui, o kai kuriems tiesiog reikia gyvos sielos šalia, kuri nereikalautų per daug dėmesio. Jei ieškote tokio šuns, kuris visą laiką neprašytų eiti pasivaikščioti į lauką, o tiesiog gulėtų šalia jūsų ant grindų, kol dirbate kompiuteriu, o gal net tiesiog jūsų lovoje, kol žiūrite televizorių, – štai 10 tingiausių šunų veislių pagal Amerikos kinologų klubą. 

Sąrašą cituoja leidinys „Scotsman“: 

Anglų buldogas. Buldogai nėra sukurti sportuoti – jie greitai įkaista ir pavargsta. Jie mieliau šliaužia į jūsų lovą, kad užsimerktų. 

Kokerspanielis. Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielio veislės šunims dažnai užtenka kelių ratų po kambarį, o po to jie gali greitai išsimiegoti ant sofos ir atsigauti. 

Čiau čiau. Amerikos kinologų klubo duomenimis, čiau čiau čiau čiau per dieną būna aktyvus tik 43 minutes, jei nėra specialiai trikdomas. 

Prancūzų buldogas. Puikiai tinka ilsėtis namie, tačiau už ilgą pasivaikščiojimą jis jums neatsidėkos.Basetas. Basetų veislės šunys yra tokie pat tingūs, kaip ir atrodo – didelis kūnas ir trumpos kojos nėra idealus derinys bėgioti parke ar gaudyti kamuolį. 

Greihaundai. Jie gali būti žinomi dėl savo greičio, nes priklauso greihaundų grupei. Tačiau iš tikrųjų jie yra tinginių veislė. Jie laimingi, kai susisukę į savo mėgstamą vietą ant sofos. Mažieji italų kurtai taip pat laimingi, kai visiškai nieko neveikia. 

Niufaundlendas. Turbūt geriausi šunys, tačiau niūfaundlendai mankštinasi tik tada, kai tai tikrai būtina – tokiam dideliam kūnui išjudinti reikia daug energijos. 

Nykštukinis pinčeris. Dauguma mažų šunų yra gana judrūs, tačiau cvergpinčeriai yra maža veislė, kuri didžiąją dalį fizinio krūvio gali atlikti patogiai įsitaisiusi savo namuose, o po to atsigulti miegoti. 

Mopsas. Palyginti su kitais šiame sąraše esančiais šunimis, mopsas iš tikrųjų yra gana žvalus. Tačiau dėl savo dydžio, kol pasieks lauko duris, jie jau bus išsekę. 

Vokiečių aviganis. Šunys yra tokie pat tingūs, kaip ir didžiuliai. Greitai apeikite aplink kvartalą ir jie bus pasiruošę valandų valandas ilsėtis ant kilimo. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą