Nemokamos ekskursijos Vidzgirio botaniniame draustinyje

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius ir Alytaus turizmo informacijos centras alytiškius ir miesto svečius kviečia į nemokamas ekskursijas po Vidzgirio botaninį draustinį – unikalios gamtos kampelį Alytaus mieste. Tokio miško, kuriame slepiasi tiek daug įdomybių, neturi nei vienas iš didžiųjų Lietuvos miestų.

Vidzgirio miške auga didžiausias vientisas skroblynas Lietuvoje (skroblynai saugomi visoje Europoje), veši plačialapiai bei griovų ir šlaitų miškai, ąžuolynai (daugelio amžius siekia 100–120 m.), didelę botaninę vertę turintys retieji augalai, gyvena  saugomos paukščių, varliagyvių ir vabzdžių rūšys. 2009 m. draustinis įtrauktas į Europos saugomų teritorijų tinklą „Natura 2000“.

Pirmoji ekskursija – birželio 5-ąją, minint Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną. Ekskursijos pradžia 12 val. Susitiksime Pulko g. ir Vidzgirio g. sankirtoje, prie pažintinio tako pradžios informacinio stendo. Ekskursijos trukmė 3 val. Nužygiuosime daugiau kaip 10 km. Būtina išankstinė registracija.

Artėjant miesto dienos šventei, antroji ekskursija – birželio 12-ąją.  Ekskursijos pradžia 12 val. Susitiksime Pulko g. ir Vidzgirio g. sankirtoje, prie pažintinio tako pradžios informacinio stendo. Ekskursijos trukmė 3 val. Nužygiuosime daugiau kaip 10 km. Būtina išankstinė registracija.

Registracija vyksta tel. 8 315 52010 arba el. paštu info@alytusinfo.lt

Svarbu!
Ekskursijose galės dalyvauti ne daugiau kaip 25 asmenys ir tik iš anksto užsiregistravę. Nepilnamečius turi lydėti suaugęs asmuo. Dalyviams privalu su savimi turėti veidą, nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Jų galima nedėvėti atvirose erdvėse, kai šalia 2 m spinduliu nėra kitų asmenų, išskyrus šeimos narius. Kaukių taip pat galima nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį. Vaikams, vyresniems nei 6 metai, taip pat reikia turėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Aplinkos apsaugos skyriaus informacija

Komentarai

  • chayan sharma
    prieš 55 minučių
    Tai yra nuostabiausias dalykas, kokį aš kada nors patyriau gyvenime, mano vardas yra chayan sharma, aš niekada negalvojau, kad vėl šypsosi, mano vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko ir aš buvau beviltiškas Parvežti jį namo maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol „Facebook“ nepateko į moterį, vadinamą Milleriu, kuri papasakojo apie burtininkų ratą, vadinamą Dr.Wealthy, ji man davė savo el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį ir aš susisiekiau jis ir patikino mane, kad per 48 valandas mano vyras grįš pas mane, jaučiuosi laimingas jau tada, kai turėjau tai iš jo. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras grįžo pradėdamas maldauti atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, taigi aš vis dar stebiuosi iki šiol apie šį stebuklą, nes tai yra per daug realu, kad būtų tikras, aš žinau, kad tiek daug moterų susiduria su ta pačia mano problema, bet šiandien jums sakau, kad yra jos sprendimas. visiems, kuriems čia reikia jo pagalbos tai el. pašto adresas; (wealthylovespell@gmail.com) arba „Whatsapp jam“ telefonu +2348105150446

Parašykite komentarą