Kraštiečius subūrė šventė su vasaros vainikais, joga ir romansais

Begalė gražių akimirkų buvo smagioje „Perkūnkalnio” bendruomenės vasaros šventėje „Vasaros vainikas“, sukvietusioje didelį būrų Pocelonių krašto žmonių į nuostabiais menininkės Njolės Stakėnienės pintais vainikais papuoštus bendruomenės namus – buvusią Pocelonių mokyklą.

Jos kieme visi galėjo ne tik pasigrožėti, nusifotografuoti prie originalia foto sienele tapusių mokyklos durų, bet ir kiekvienas nusipinti savo vasaros vainiką – Nijolė visus pamokė, patarė ir džiaugėsi vasaros dovanota lauko gėlių ir vaistažolių gausa – bendruomenei papuošta moterys priskynė gėlių iš laukų, pievų, savo darželių.

N. Stakėnienė surengė žolelių atpažinimo viktoriną, kurios metu reikėjo ne tik atspėti, kokia vaistažolė yra Nijolės rankose, bet ir trumpai papasakoti, kuo ta vaistažolė ypatinga, kokius negalavimus gydyti padeda.

Bendruomenės narys treneris Albertas Dusevčius pakvietė į jogos pamoką. Visi jos dalyviai darė kūno lankstumą gerinančius pratimus, išgirdo keletą tradicinės kinų medicinos paslapčių ir sužinojo apie mūsų kūno taškus, kuriuos masažuojant galima numalšinti skausmą, atsikratyti streso ir net suteikti sau energijos bei žvalumo.

Šventėje netrūko smagių sodo žaidimų, kuriuose dalyvavo ir maži, ir dideli, o aktyviausi dalyviai gavo dovanų.

„Esate stipri, veikli ir išradinga bendruomenė, sugebanti susiburti, pasilinksminti, smagiai ir turiningai pabūti’, - gerų žodžių „Perkūnkalniui” negailėjo šventėje apsilankęs ir Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

Bendruomenės išskirtinumą, gebėjimą susiburti įvairių švenčių proga pastebėjo ir nuolat jos renginiuose besilankantis Seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

Renginyje taip pat dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Aurimas Truncė, Daugų seniūnė Irma Kašėtienė.

Vasaros šventę vainikavo romansų vakaras, kurio metu koncertavo bendruomenės saviveiklininkai ir Alytaus jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos folkloro ansamblis su charizmatiškąja vadove Regina Zabitiene.

„Ačiū visiems, padėjusiems surengti šią šventę ir joje dalyvavusiems. Jūs nerealūs, nuostabūs, nepakartojami! Jūs sukūrėte fantastišką aurą, įkvėpėte jaunatviškos gyvybės senajai Pocelonių mokyklai ir nupynėte pasakišką vasaros vainiką!“, - bendruomenės žmonėms ir svečiams dėkojo „Perkūnkalnio“ pirmininkė Aldona Jankauskienė.

Išskirtinį „ačiū“ ji tarė bendruomenės saviveiklininkams: Onutei Luckienei, Vandai Kibauskienei, Marytei Kazakevičienei, Onutei ir Jonui Gaveliams, Vytautui Gražuliui, Bronei Blėdienei, Gvidui Juodžiukynui už jų veiklą, bendruomenės garsinimą ir norą tobulėti bei Daugų kultūros centro darbuotojams Ilonai Zapolskienei ir Vidui Balkui, padedantiems bendruomenės saviveiklininkams mokytis dainuoti.     

Vasaros šventė surengta, įgyvendinant „Perkūnkalnio“ asociacijos projektą „Mūsų tradicijos-mūsų stiprybė“, finansuojamą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

„Perkūnkalnio“ bendruomenė nuolat rengia šventes, suburiančias aplinkinių kaimų žmones, iš čia kilusius kraštiečius bendram pasibuvimui, pasilinksminimui, kad žmonės galėtų pabendrauti, pristatyti kūrybinius gebėjimus, praplėsti akiratį.

Arsa.lt  „Perkūnkalnio“ bendruomenės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą