Lietuvos generalinė konsulė Gardine siūlo stiprinti bendradarbiavimą

Šiandien Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas priėmė Lietuvos Respublikos generalinę konsulę Gardine Jolantą Tubaitę. Susitikime dalyvavo savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė ir Turto valdymo skyriaus vedėja Jolita Gruzinskienė, taip pat Generalinio konsulato pirmoji sekretorė Dalia Naktinytė.

Konsulės J. Tubaitės vizito tikslas – aptarti savivaldybės bendradarbiavimą su Baltarusija, vykdomus projektus, sužinoti, ar palaikomi ryšiai su projektų partneriais, ar kreipiasi žmonės pagalbos dėl šiandienos situacijos Baltarusijoje, ar yra iš jos perkelto verslo į rajoną.

Alytaus rajono savivaldybė bendradarbiauja su Gardino ir Voronovo rajonų vykdomaisiais komitetais. „Bendradarbiaujame jau daug metų, turime ir baigtų, ir pradėtų naujų projektų, nors bendradarbiavimo partneriams ne viskas lengvai sekasi, kartais tenka padėti. Prieš nemažai metų įgyvendintas gražus kultūrinis projektas su Voronovo vykdomuoju komitetu, dabar kartu įgyvendiname sveikatos apsaugos srities projektą“ , – sakė Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas. Savivaldybė pagal šį projektą pirks tris automobilius mobilioms ambulatorinėms paslaugos teikti.

Susitikimo metu savivaldybės vadovai su generaline konsule ir pirmąja sekretore kalbėjo apie politinę situaciją Baltarusijoje, bendradarbiavimo, informacijos keitimosi perspektyvas. J. Tubaitė pasidžiaugė nauju Lietuvos Respublikos Generalinio konsulato pastatu Gardine, kuriame labai geros sąlygos organizuoti įvairius renginius, parodas, konferencijas, susitikimus. Ji kvietė Alytaus rajono vadovus atvykti, taip pat kreiptis į konsulatą, prireikus pagalbos įgyvendinat projektus su Gardino srities savivaldybėmis, jeigu atsiras prašančių humanitarinės pagalbos.

Lietuvos Respublikos Generalinio konsulato Gardine generaline konsule J. Tubaitė pradėjo dirbti šių metų sausio pabaigoje. Apsilankydama Alytaus rajono savivaldybėje, atvežė dovanų - dėžutę baltarusiškų saldainių. Meras, padėkodamas už vizitą ir rūpestį, įteikė atminimo suvenyrus, taip pat rajoną reprezentuojančių leidinių bei suvenyrų konsulato lankytojams.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą