Į didžiąsias rajono kapinės bus atvežta juodžemio

Prieš artėjantį Vėlinių ir Visų Šventųjų savaitgalį prie Alytaus rajono didžiųjų kapinių bus atvežta  juodžemio, kad žmonės galėtų sutvarkyti artimųjų kapus.

Ne pirmą kartą juodžemiu kapams pasirūpina Alytaus rajono savivaldybė. Jo atvežama prieš Motinos dieną, nuspręsta parūpinti ir artėjant Vėlinėms.

Iki ilgojo savaitgalio prie didžiųjų rajono kapinių bus paskirstyti 75 kubai juodos žemės kapaviečių apželdinimui.

Prieš Vėlines tvarkant artimųjų kapus susidaro didesnis kiekis žaliųjų ir kitokių atliekų, todėl konteineriai prie visų kapinių tuštinami dažniau „Susikaupus didesniam atliekų kiekiui seniūnai informuoja atsakingus specialistus ir šiukšlės išvežamos“, – sakė Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyr. specialistė Rita Zmitrulevičienė. 

Prie didžiųjų kapinių yra pastatyti specialūs dideli konteineriai žaliosioms atliekoms. Visos kitos kapinių atliekos: dirbtinės gėlės, krepšelių ir vainikų karkasai, puokštėms naudojamos oazės, plastikiniai žvakių gaubtai, netinka perdirbimui ir turi būti metamos į mišrių atliekų konteinerius.

Alytaus rajono savivaldybė primena, kad lankant artimųjų kapus būtina laikytis saugaus atstumo, patariama dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas. Jei jaučiami peršalimo simptomai, likti namuose.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą