Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai bus skiepijami jau šiandien

Alytaus rajono savivaldybės vadovai, įvertindami sudėtingą COVID-19 pandemijos situaciją ir tai, kad Greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties darbuotojai visada yra didelės rizikos zonoje, ieškojo galimybių kuo greičiau gauti vakcinos ir paskiepyti visas brigadas.

„Užvakar turėjau labai rezultatyvų pokalbį su Santaros klinikų direktoriaus medicinai pavaduotoja Jolita Jakutiene, kuri yra atsakinga už vakcinacijos koordinavimą Vilniaus regione. Džiaugiuosi, kad priimtas sprendimas nedelsiant paskiepyti visus Alytaus rajono GMP stoties darbuotojus. Tai bus padaryta jau rytoj, kai tik vakcinos iš Vilniaus atkeliaus į Alytų“,– sako Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Vakar Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centre GMP stoties darbuotojams prieš vakcinavimą bus atlikti greitieji testai.

„Taip pat stengsimės, kad būtų kuo greičiau paskiepyti mobiliajame patikros punkte ir Karščiavimo klinikoje dirbantys rajono įstaigų medikai“, – teigė A. Vrubliauskas.

Vėliau bus skiepijami Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojai bei pacientai, Miroslavo, Pivašiūnų, parapijinių Rumbonių ir Pivašiūnų globos namų darbuotojai bei gyventojai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą