A. Vrubliauskas tarp geriausių šalies merų, skelbiančių susitikimus su interesų grupėmis

„Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) paskelbė merų atskaitomybės rezultatus. TILS išnagrinėjo merų, jų pavaduotojų, savivaldybės administracijos direktorių viešai skelbiamas darbotvarkes. Tarp geriausiai viešinančių darbotvarkes šalies merų yra ir Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

A. Vrubliauskas yra antras šalyje pagal viešai skelbiamas darbotvarkes ir pranešimus apie susitikimus su interesų grupių atstovais per antruosius kadencijos 2019-2023 metus. Šią poziciją jis dalinasi su Ignalinos rajono savivaldybės meru Justu Rasiku. Abu merai viešai skelbė po 122 susitikimus. Daugiausia susitikimų yra paviešinęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka – 177.

„Smagu, kad esame pastebėti ir įvertinti. Ir toliau tai darysime, skelbime, viešinsime, nes visuomenė turi teisę žinoti,“– sakė A. Vrubliauskas.

„Džiugu, jog savivaldybių vadovai pradeda skelbti vis daugiau informacijos, kuri mums padėtų suprasti, kaip atrodo kasdienis jų veikimas“, – Žinių radijo laidoje „Ryto espresso“ sakė „Transparency International“ Lietuvos skyrius Sergejus Muravjovas. Anot jo, norėtųsi, jog per ateinančius metus detalias ilgalaikes darbotvarkes pradėtų viešinti visi merai, jų pavaduotojai bei administracijų vadovai.

Alytaus rajono savivaldybės ir Transparency International“ Lietuvos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą