Šventė Dauguose – kaip anekdotas

Pasklidusią  informaciją apie Mindaugines Dauguose Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas priima šypsodamasis, sako, jog situacija – kaip anekdote, kur klausia: ar tiesa, kad Jonas išlošė automobilį? Tiesa, sako kitas, tik ne Jonas, o Petras. Ir ne automobilį, o pinigų! Ir ne išlošė, o pralošė.

Reaguodama į pastaruoju metu kai kuriose informacijos priemonėse bandomą sukurti skandalą dėl  vykusio svečių priėmimo, Alytaus rajono savivaldybė informuoja, kad liepos 5 d. Valstybės šventės Dauguose metu buvo surengtas oficialus savivaldybės mero priėmimas – vakarienė iš užsienio atvykusiems ir kitiems oficialiai kviestiems svečiams.

Į šventę atvykę žmonės irgi buvo nemokamai vaišinami Daugų parke įrengtuose kiemeliuose Alytaus rajono bendruomenių paruoštais patiekalais, kulinarinio paveldo valgiais, desertais (pvz., bulvinėmis bandomis, žuviene, sūriais, medumi, blynais, saldžiaisiais kepiniais, naminiais gardumynais). Vaikams buvo surengta įvairių nemokamų pramogų, o renginyje pasirodžiusių žinomų šalies atlikėjų koncertas buvo apmokėtas savivaldybės pagal kultūrinės veiklos projektą.

Iš užsienio atvyko 6 bendradarbiavimo partnerių delegacijos: Latvijos Jelgavos savivaldybės, Lenkijos Respublikos Oržyšo, Biala Piska, Monki, Powiat Piski, Olecko savivaldybių. Iš viso 37 asmenys, kurie buvo priimti pagal tarptautinio bendradarbiavimo etiketą.

Į oficialų mero priėmimą buvo kviesti užsienio delegacijų nariai ir svečiai, vienaip ar kitaip susiję su Alytaus rajono savivaldybės veikla, joje dalyvaujantys, padedantys spręsti rajonui svarbius klausimus, Seimo nariai, savivaldybės tarybos nariai, paskelbtojo Alytaus rajono garbės piliečio artimieji, verslo atstovai, renginio rėmėjai. Iš viso apie 80 žmonių.

Svečių vakarienei buvo pirkta maitinimo paslauga. Savivaldybė už ją nemokėjo, mokesčių mokėtojų  pinigų neišleido. Vakarienė apmokėta rėmėjų lėšomis. Pagal protokolą oficialaus priėmimo metu svečiams buvo pasiūlyta po taurę šampano. Grojo vietiniai muzikantai, kai kurie svečiai šoko. Daugų  aikštėje taip pat vyko diskoteka, ir galėjo šokti visi, kas tik nori.

Vakarienės metu į patalpas įsiveržė iš pažiūros neblaivus asmuo, neteisėtai filmuodamas svečius mobiliuoju telefonu, bandė išprovokuoti konfliktą, sukelti skandalą. Jis buvo paprašytas išeiti.

Alytaus rajono savivaldybė informuoja, kad  Daugų meno ir sporto mokykla yra savivaldybės įstaiga, o LR Alkoholio kontrolės įstatymo 22 str. 1 d. 2 p. aiškiai pasakyta, jog draudimas vartoti alkoholinius gėrimus netaikomas valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų patalpose, kai jose vyksta oficialūs priėmimai, kiti protokoliniai renginiai, santuokų įregistravimo ceremonijos.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas dėkoja visiems šios šventės organizatoriams, rėmėjams ir dalyviams už puikų renginį, už pastangas sukurti Daugų miesto bei aplinkinių vietovių  žmonėms gerą nuotaiką, praskaidrinti kasdienybę.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą