„Venciūnų sodiečiai“ atidarė bendruomenės laisvalaikio sodelį

Alytaus rajono savivaldybės Alovės seniūnijos Venciūnų kaimo bendruomenė „Venciūnų sodiečiai“ įgyvendino jų pačių inicijuotą projektą ir šalia buvusios mokyklos pastato, kuris savivaldybės yra patikėtas bendruomenės reikmėms, sukūrė laisvalaikio sodelį – sporto, pramogų bei poilsio parką.

Svajūnas Adžgauskas, kaimo bendruomenės pirmininkas, sako, kad bendruomenė yra aktyvi, kuria įvairius projektus, įsitraukusi į veiklas.

„Prieš kurį laiką kreipėmės į Alytaus rajono savivaldybę, prašydami patikėjimo teise perduoti „Venciūnų sodiečiams“ buvusios mokyklos pastatą, kuris jau buvo įtrauktas į privatizuojamų objektų planą. Tai – didelis pastatas, daug patalpų, vidaus ir lauko erdvių. Ne tik savivaldybės vadovams, bet ir mums patiems atrodė – ar tik nebus per didelis kąsnis? Bet pamažu tvarkomės, turime idėjų, pagal galimybes jas įgyvendiname. Bendruomenės laisvalaikio sodelio projektą įgyvendinti padėjo prekybos tinklas „Maxima“ ir Alytaus rajono savivaldybė. Esame dėkingi savivaldybės vadovams už supratimą ir mūsų bendruomenės iniciatyvų rėmimą. Be savivaldybės finansinės paramos šio projekto nebūtume įveikę“,– sako S. Adžgauskas.

Su Venciūnų gyventojais susitikti į bendruomenės laisvalaikio sodelį atvykęs meras Algirdas Vrubliauskas pasidžiaugė, kad daugiausia vietos skirta vaikų žaidimams ir pramogoms, bet yra jaukių kampelių ir jaunimui, ir vyresniems žmonėms. Savivaldybės vadovas dėkojo gyventojams, kad jie kuria grožį ir jaukumą, kartu – ugdo savo narių bendruomeniškumą.

Laisvalaikio atidarymo šventėje dalyvavo Alovės seniūnas Jonas Baliukonis, kiti svečiai. Susirinkusiems sodiečiams koncertavo Venciūnų kaimo kapela „Sodžiaus aidas“, o Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos organizavo įvairias sveikuoliškas pramogas.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą