Alytiškiai kviečiami pranešti apie miesto gatvėse atsiradusias duobes


Alytaus savivaldybės miesto ūkio skyrius rengiasi sezoniniams gatvių taisymo darbams. Kasmet atitirpstant sniegui gatvėse atsiranda duobių, kurios trikdo eismo sąlygas. Vienos jų atsiveria, pasikeitus oro temperatūrai, kitos – dėl vandentiekio remonto darbų. Duobėms didėjant, jos vairuotojams sukelia ne tik nepatogumų, bet ir nuostolių.
Alytaus gatvėse esančias duobes tvarko UAB „Parama“, užtaisytai duobei suteikdama vienerių metų garantiją, tačiau tvarkomai susidėvėjusiai duobei be frezavimo garantija netaikoma. Duobės šaltuoju metų sezonu užliejamos šaltu asfaltu, o šiltuoju – karštu asfalbetoniu.
Atsiradusias duobes mieste fiksuoja Miesto ūkio skyriaus specialistai, neretai apie jas praneša įvairių įmonių darbuotojai. „Šiandien didelių problemų neužfiksavome ir kritinių nusiskundimų dėl duobių nėra gauta. Užfiksuotos atsivėrusios mažos duobės sutvarkomos per keletą dienų, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Algimantas Tarasevičius. – Ne viską Miesto ūkio skyriaus specialistai gali apžiūrėti patys, todėl kviečiame savo miesto šeimininkais būti ir pačius alytiškius.“
Visos Alytaus miesto gatvėse atsiradusios duobės bus pradėtos tvarkyti vos tik tai daryti leis meteorologinės sąlygos, o kol kas Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrius kviečia alytiškius pranešti apie mieste atsiradusias duobes el. paštu miesto_ukis@alytus.lt arba per interneto svetainę „Tvarkau Alytų“.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą