Kultūros komiteto nariai pritaria idėjai Druskininkams turėti kultūros centrą

 

Trečiadienį Druskininkų savivaldybėje apsilankę LR Seimo Kultūros komiteto nariai: Ramūnas Karbauskis, Vytautas Juozapaitis, Vytautas Kernagis, Robertas Šarknickas, Stasys Tumėnas kartu su savo komanda, LR kultūros viceministras Gytis Andrulionis, LR Seimo narys Zenonas Streikus susitiko su Druskininkų savivaldybės vadovais bei kultūros darbuotojais aptarti druskininkiečiams svarbius klausimus.
Susitikimo metu Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas svečiams pristatė savivaldybės vystymo strategiją, pasiektus rezultatus ir ateities planus. Susitikime buvo pasidžiaugta pasiektais rezultatais: mažėjančiu nedarbo lygiu, pelningai veikiančiais Druskininkų pagrindiniais traukos objektais. Svečiams buvo pristatyti kultūriniai miesto renginiai, festivaliai, šventės bei informacija apie Druskininkų savivaldybės skiriamas biudžeto lėšas kultūros ir kitoms sritims. Su svečiais kalbėta apie druskininkiečiams svarbius projektus: Menų kalvės įrengimą, likusios Leipalingio dvaro dalies rekonstrukciją bei Druskininkų bendruomenei ir Lietuvos kultūriniam turizmui svarbaus objekto – Druskininkų kultūros centro projektą.
Druskininkų savivaldybė nuosekliai dirba plėtodama kultūrinį turizmą, tačiau tam trukdo reikiamos infrastruktūros stoka. Prieš kelerius metus priėmusi sprendimą, kad Druskininkuose turi atsirasti vienas geriausių Kultūros centrų ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione dar šiais metais Druskininkų savivaldybė savo lėšomis pradės šio objekto statybas. Rengiantis šio projekto įgyvendinimui Druskininkų savivaldybės vadovai bendravo su vyriausybės atstovais, o vykusio susitikimo metu, kurį padėjo suorganizuoti Seimo narys Z. Streikus, iš atvykusių Kultūros komiteto narių sulaukė palaikymo.
„Druskininkai modernus, šiuolaikiškas kurortas. Norime, kad Druskininkuose būtų galima organizuoti ir atitinkamo lygio kultūrinius renginius, priimti žinomiausius šalies ir užsienio atlikėjus. Labai džiugina bendras Kultūros komiteto narių požiūris, kad Druskininkams tikrai reikalingas tokio lygio kultūros centras ir tikime, kad šio projekto įgyvendinimas padėtų stiprinti ne tik Druskininkų, bet ir Lietuvos kultūrinį įvaizdį“, – kalbėjo susitikime dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.
Po susitikimo savivaldybėje LR Kultūros komiteto nariai lankėsi mažojoje kultūros sostinėje Viečiūnuose, Jaunimo užimtumo centre ir bendruomenės centre, kuriame po vienu stogu veiklą vykdo savivaldybės biudžetinės įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą