Bendradarbiauja su vokiečiais

Alytaus rajono vietos veiklos grupė (VVG) sulaukė svečių iš Bradenburgo žemių Vokietijos. Pasak Alytaus rajono vietos veiklos grupės pirmininkės Vidos Vrubliauskienės, susitikimo tikslas – pasidalinti gerąją patirtimi jaunimo užimtumo, darbo vietų kūrimo bei turizmo plėtros klausimais, bendradarbiauti sprendžiant panašias, regionams būdingas problemas.

Vizito metu Vokietijos delegacija apsilankė Kančėnų kaimo bendruomenėje „Dėmesio centras“, susipažino su bendruomenės įgyvendintais LEADER programos projektais: įrengta vaikų žaidimų aikštele, įsigyta sulčių spaudimo įranga.

Bendruomenės pirmininkė Monika Ražanauskienė papasakojo apie bendruomenės veiklą, pavaišino žemės ūkio ministerijos sertifikuotais kulinarinio paveldo patiekalais: bulvių plokštainiu, mieliniu pyragu ir kmynų gėrimu.

Svečiai apsilankė Daugų irklavimo bazėje susipažino su Alytaus rajono jaunimo verslais.

Bendradarbiavimo galimybes su delegacija iš Vokietijos aptarė ir Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas.

Viliamasi, kad užmegztas bendradarbiavimas duos pradžią bendriems Alytaus rajono VVG ir Bradenburgo žemių iš Vokietijos atstovų projektams rengti ir įgyvendinti.

Parengta pagal Alytaus rajono VVG informaciją

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą